CD Vandenynai

10,90€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2018
  • ISBN 0650181303560

„CD Vandenynai“ aprašymas

Lino Adomaičio vinilinis albumas “Vandenynai” – įkvėptas kelionių dvasios. Čia rasite daugybę vandens metaforų ir simbolių. “Albumą vandens temomis svajojau sukurti jau seniai, aš labai domiuosi vandeniu, skirtingomis jo formomis ir stichijomis”, – sako Linas.

 Albumas “Vandenynai” išleistas CD ir dvigubos vinilinės plokštelės formatais. Išpakavę kompaktinį diską, muzikos gerbėjai bus pamaloninti įspūdingų Lino nuotraukų knygele.

“Vandenynai” - tai 4 skirtingų nuotaikų ir muzikos žanrų albumas, kurį Linas Adomaitis įrašinėjo 4 metus. Albume net 19 kūrinių, iš kurių daugelis jau rado vietą klausytojų širdyse – tai su aktore Inga Jankauskaite įrašytas duetas “Mylėt nelengva” ir bendras darbas su reperiu Pushu “Smėlio laikrodis”. Taip pat čia puikuojasi Lietuvos Dainų šventėje legendine tapusi daina “Kol kartu” ir, ko gero, daugiausiai simpatijų pelniusi titulinė albumo daina “Vandenynai”, kurią atlikėjas dedikuoja savo pirmagimei dukrai Saulei.

“Prie šio albumo dirbo daugiau nei 150 profesionalių muzikantų. Tai kol kas mano karjeroje didžiausias darbas. Didžiuojuosi, kad šį albumą pristatėme didžiosiose šalies arenose drauge su maestro Gintaru Rinkevičium ir jo vadovaujamu LVSO kolektyvu. Šis albumas man pačiam ypatingas, nes daugelį minčių pakuždėjo dar žmonos pilvelyje plaukiojusi dukrelė Saulė. Aš jai beprotiškai dėkingas, kad mus pasirinko, kad suteikė mums tėvystės dovaną ir kad tiek daug šviesos įnešė į šį albumą”, – šypsosi Linas Adomaitis.

“Vandenynuose” melomanai išgirs Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro skambesį, gaus Kauno bigbendo funk’o dozę ir galės maudytis KTU akademinio choro “Jaunystė” balsų jūroje. Daugybė profesionaliausių šalies atlikėjų pridėjo pirštą prie šio albumo, kurį muzikos prodiuseris ir dainininkas Linas Adomaitis savo naujojoje įrašų studijoje kruopščiai redagavo ir suvedė į vieną platų, gilų, gaivų, banguotą, ramų, įvairiaspalvį, beribį vandenyną.

Vinilinė plokštelė ir CD "Vandenynai” platinami tik knygynų tinkle VAGA.

Naujausias vinilinis albumas "Vandenynai" >>

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti