Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Vinilinė plokštelė "Window of my soul"

40,00€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2021
  • ISBN 0010427456601

„Vinilinė plokštelė "Window of my soul"“ aprašymas

LINAS ADOMAITIS – WINDOW OF MY SOUL - VINYL. 

Tai pirmasis Lino Adomaičio solinis albumas išleistas dar 2008-aisiais metais. Tada albumas pasirodė CD formatu. Be to Linas Adomaitis tuomet pirmasis Pabaltijo šalyse išleido muzikos albumą USB atmintinėje.  

Pagaliau 2022-aisiais metais albumas „WINDOW OF MY SOUL“ išleidžiamas ir vinilo formatu. 

„Nutariau pirmąjį savo solinį albumą įamžinti vinilo laikmenoje. Praėjo beveik 15 metų nuo pirmojo tiražo leidimo! Tai simbolinę reikšmę turintis žingsnis. Mano muzikinėje karjeroje šis albumas ypatingai svarbus, nes su juo prasidėjo mano solinis kelias. O svarbiausia – su šiuo albumu gimė ir mano draugystė su žmona Irma. Jai ir dedikuojamas šis albumas“, – sako Linas Adomaitis, parodydamas vidinėje dėklo pusėje užrašytą dedikaciją.

Šiame albume klausytojai ras jau vizitine kortele tapusius kūrinius: „Tavo spalvos“, „Aš tavo kūnas“ (su Pieno Lazeriais), „Window of my soul“ (Mario Basanov remix) ir, žinoma, žmonai Irmai sukurtą pirmąją dainą „Aš parnešiu tau saulę“.

Bendri kūriniai su Giedre Kilčiauskiene, Mario Basanov, Akmėja, Vaidu Baumila, Tanoka Beard ir daugeliu kitų albumo svečių. Na, o kalbant apie vinilinės plokštelės kokybę, Linas Adomaitis kaip visada pasistengė. 180 g leidinys pagamintas Berlyne, tad ne tik Lino muzikinė produkcija albume, bet ir pats gaminys pamalonins melomanų ausis.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti