CHEMIJA. Pirmasis prat.sąs. VIII kl. (ŠOK)

CHEMIJA. Pirmasis prat.sąs. VIII kl. (ŠOK)

Internetu:
4,23€
Knygyne:
4,45€

Apie

Prie ŠOK serijos vadovėlio CHEMIJA išleidžiamas pratybų sąsiuvinis nuosekliai papildo vadovėlio turinį ir pagelbės individualizuojant ir diferencijuojant mokymą(si). Pratybų sąsiuvinis neturi tokios griežtos struktūros kaip vadovėlis ar MK, bet ...
Leidykla: Šviesa

Informacija

  • Metai 2012
  • Puslapiai 72
  • Leidykla Šviesa
  • ISBN 978543005786

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „CHEMIJA. Pirmasis prat.sąs. VIII kl. (ŠOK)“ aprašymas

CHEMIJA. Pirmasis prat.sąs. VIII kl. (ŠOK)

Prie ŠOK serijos vadovėlio CHEMIJA išleidžiamas pratybų sąsiuvinis nuosekliai papildo vadovėlio turinį ir pagelbės individualizuojant ir diferencijuojant mokymą(si). Pratybų sąsiuvinis neturi tokios griežtos struktūros kaip vadovėlis ar MK, bet jame rasite įvairių užduočių beveik visoms vadovėlio temoms.
Pratybose pateikta daugiau šiuolaikiškų, produktyviųjų užduočių, kurios tiks įvairių gebėjimų mokiniams. Užduotys įdomios, motyvuojančios, ugdančios ir kitas kompetencijas, ne tik esminę dalykinę.
Kai kurios užduotys provokacinės – skatinančios mąstyti, ieškoti, stebėti, daryti išvadas ir susieti jas su jau turimomis žiniomis. Siūlome praktikos darbų, laboratorinių bandymų ir namų bandymų.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai