Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Eglės leidykla

Išdėstymas:

Edita Barauskienė

8,46€

 Ievos Simonaitytės 125-osios gimimo metinės paskatino priekuliškę pedagogę ir rašytoją Editą Barauskienę pažvelgti į lietuvių literatūros klasikės tautinę, pilietinę veiklą, į jos atkaklią kovą su priespauda, neteisybe. Visa tai I. Simonaitytė patyrė vaikystėje, jaunystėje ir brandžiame gyvenime nuo savųjų kaimynų, nuo vokiečių ir tarybinės v..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Antanas Stanevičius

18,17€

Fotoalbumas skirtas prasmingai ir romantiškai klaipėdiečių tradicijai pagerbti K. Donelaičio gimtadienį sausio pirmąją dieną 12 valandą susirenkant prie poeto paminklo. Sueigos, prasidėjusios 1989-aisiais, tampa vis gausesnės, turiningesnės. Knygoje nuolatiniai susirinkimų dalyviai pasisako apie K. Donelaičio reikšmę jiems asmeniškai ir visai ..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Vladimir Zazubrin

8,92€

Apysaka Skiedra Vladimiro Zazubrino (tikr. pavardė Zubcov, g. 1895 VI 6) parašyta 1922-23 metais Sibire, Kansko mieste, tuoj po kruvinų bolševikų revoliucijos įvykių Rusijoje. Karininkas, bolševikas, aktyvus „naujo gyvenimo“ kūrėjas, visai jaunas rašytojas parašo dviejų tomų romaną apie Kolčiako ir Sibiro gyventojų  susirėmimus (Du pasaul..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Rimantas P. Vanagas

8,92€

„Žiūrėdamas į vis ryškėjančias žvaigždes, vis aukščiau kylantį mėnulį ir iš nematomos apačios besiverčiantį vandenį, pamažu išplaukiau į tėvo prisiminimų ir vizijų pasaulį“ – sako autorius apie linksmai graudžias istorijas iš sovietmečio Lietuvoje (maždaug 1955–1985 m.). Dėmesio centre – energija, gyvenimo džiaugsmu trykštančio smailaliežuvio ..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Antanas Stanevičius

8,92€

Trečioji Antano Stanevičiaus poezijos knyga. Pirmoji – „Viešbutis“ išėjo 1989 metais, antroji – „Namai“ buvo išleista 2000-aisias. Rinkinį sudaro keturi skyriai: „Yra šalis, kur upės tebeteka“, „Pamestas peiliukas“, „Pirmais šio laiško žodžiais“ ir „Juodoji kiaurymė“.Kolegių žurnalisčių atsiliepimai:Antanai, Antanai. Tavo eilėraščiai gilūs aštrūs l..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Arvydas Daškus

8,92€

Autorius kūrybos eigą nusako taip: „Čia pat akimirksniu užplūdusi mintis nugramzdino mane į neįtikėtiną suvokimą – Kūrėjas šiuo metu vykstančio fenomeno tėkme atsiliepia į norą mokytis tiesioginės kalbos su Juo! Jis palaiko pačią tiesioginio bendradarbiavimo idėją! Šios mintys susiliejo su vis dar plūstančiu,  tarsi jūros potvynių vanduo,..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Jeronimas Pečkaitis

8,92€

Kai mums netikėtai pateko ši pageltusi, 1921 metais Tilžėje išspausdinta, knyga, nustebome ir nudžiugome. Kol ėjo ji iš rankų į rankas, netrukome nuspręsti, kad reikia ją padauginti. Prieš 98-erius metus išdėstyti patarimai bitininkams nė kiek nepaseno, kaip ir pačios bitės, o širdį džiugina meilė bitutei, pagarba bitininkystei, graži vadovėlio kal..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Romualdas Lankauskas

6,01€

Klaipėdoje gimęs rašytojas ir dailininkas Romualdas Lankauskas – daugelio prozos knygų, novelių, apysakų ir romanų, taip pat kelių Panevėžio ir Vilniaus teatruose pastatytų ir publikuotų pjesių autorius. Kaip dailininkas yra suruošęs ne vieną parodą, jų būta ir užsienyje: Suomijoje, Vokietijoje, Anglijoje. 2008 m. išle..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Edita Barauskienė

8,92€

Šios knygos autorės motina buvo žemaitė iš Švėkšnos, nutekėjusi į prie Lietuvos prijungtą Klaipėdos kraštą. Nors abiejose nelemtosios Melno taikos sutartyje nustatytos sienos pusėse gyveno lietuviai, kalbantys ta pačia kalba, tačiau skirtingose valstybėse nusistovėjęs gyvenimas pakeitė ir papročius, ir būdą, ir pačią kalbą. Pakeitė, bet ne tiek, ka..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Valdas Aušra

7,59€

Linksmos draugų gyvenimo istorijos – taip autorius pristato eilėraščius vaikams. Debesėlis, gervių daina, pavasaris, gandrai, varlės, musės, karvės ir arkliai, žvirblis, katinėlis, pelės, šuo, na, ir, žinoma, avys – visa tai lengvais, vaizdingais žodžiais apdainavo Dėdė Kunigas. Taip autorių vadina Čikagoje veikiančio liet..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Šri Nisargadattas Maharadžas

Sudarytojas RG Narajanas pristato: „Tavo rankose – išlaisvėjimo ir atsivėrimo  Tikrovei knyga. Tai rinkinys deimantinių vinių, kurios ne prikala, o išlaisvina  iš proto sukurtų ir jausmų įtvirtintų apribojimų, nuomonių bei įsivaizdavimų. Jei turi drąsos, ryžto ir veržimosi – skaityk ir suvok, pažink Save. Atsivers pati  Tikrovė, o ne..

Išparduota

Edita Barauskienė

„Siena, kuri buvo nubrėžta po Melno taikos, tvėrė net penketą šimtmečių. Tik palankiai susiklosčius aplinkybėms, po Pirmojo pasaulinio karo, kurį vokiečiai prakišo, sumanių lietuvininkų ir patriotiškai nusiteikusių Lietuvos šaulių dėka ši didžioji Vytauto Didžiojo klaida buvo atitaisyta 1923 metais. Tuokart siena, skyrusi Klaipėdos kraštą nuo Lietu..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (viso puslapių - 1)