Emocijų šalis

Emocijų šalis

12,07€
14,20€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Lucilijus
Autorius Kamila Golod
Informacija
  • Metai 2021
  • ISBN 9789955325314

„Emocijų šalis“ aprašymas

Mokymo priemonę sudaro žaidimo lenta (42x59,4 cm.), 10 kortelių (8x12 cm.) su užduotimis, kauliukas , 4 figūrėlės.  

Žaidėjų skaičius: 2 – 4 žaidėjai.

Skirta: vaikams nuo 3 iki 6 metų.


Kaip naudotis šia priemone?

Žaidimą pradeda jauniausias arba žaidėjas, išmetęs 6 taškus. Vėliau kauliuką meta žaidėjas iš kairės, pagal laikrodžio rodyklę. Žaidimo tikslas – nukeliauti iki laukelio „Finišo“, kur dalyvių laukia Emocijų šalies vakarėlis (kai kiekvienas iš žaidėjų padėkoja vienas kitam už puikų žaidimą ir kartu pasidžiaugia šauniai praleistu laiku arba pašoka, grojant linksmai muzikai). Žaidėjai meta kauliuką ir eina į priekį tiek laukelių, kiek taškų iškrito. Jei žaidėjas atsistoja ant raudonos spalvos laukelio – praleidžia vieną ėjimą, jei ant geltono – meta kauliuką dar kartą, jei ant žalio – traukia kortelę ir atlieka joje pavaizduotą užduotį. Tiltelis su balta rodykle rodo, iš kokio laukelio į kokį, reikia pereiti.


Kortelių reikšmė:

Kortelėse yra pavaizduotos skirtingos emocijos su užrašais: pyktis, baimė, džiaugsmas, liūdėsis, nuostaba. Ištraukus kortelę reikia pavaizduoti joje nurodytą emociją, naudojant vaido ir kūno išraišką. Kai ištraukiama veiksmo kortelė – reikia pavaizduoti veiksmą, kuris yra rekomenduojamas atlikti, kai jaučiama tam tikra emocija:

Kvėpavimo pratimas (kai jaučiamas pyktis): įkvėpti lyg uostytum gėlę ir iškvėpti lyg pūstum žvakę.

Apkabinimas (kai jaučiamas liūdesys): apkabinti kitą žmogų ar žaislą.  

Duoti penkis / pašokinėti ant 1 kojos (kai jaučiamas džiaugsmas).

Ploti rankomis (kai jaučiama nuostaba).

Sustingti (kai jaučiama baimė) ir pasilikt sustingus kol kažkas iš žaidėjų skaičiuoja iki 10 (galima ir pačiam skaičiuoti mintyse). 


Ši mokymo priemonė moko vaikus atpažinti ir išreikšti emocijas, per pasiūlytus elgesio raiškos būdus. Vaikai skatinami būti kantriais, išmokti laikytis taisyklių, žaisti grupėje, kantrybės laukiant savo, laimėti, pralaimėti, palaikyti kitus. Žaidžiant šį žaidimą vaikai taip pat mokomi skaičiuoti.     

Galima sugalvoti ir savo žaidimo variantų (ištraukus emocijų kortelę papasakoti, kada vaikas jaučia tokią emociją ir pan.)

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti