Etika. Užrašai 2 klasei (serija „TAIP!“)

Etika. Užrašai 2 klasei (serija „TAIP!“)

5,84€
6,15€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Šviesa
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 80
  • ISBN 9785430070427

„Etika. Užrašai 2 klasei (serija „TAIP!“)“ aprašymas

Serijos TAIP! etikos mokymo(si) priemonėse ypač daug dėmesio skiriama vaiko socialinei emocinei kompetencijai, padedančiai vaikui darniai sugyventi ir sėkmingai bendradarbiauti su kitais, ugdyti: žadinti empatiją, atpažinti ir suprasti savo ir kito emocinę būseną, padėti kitam, būti atsakingam už save ir kitą, spręsti kasdienes problemas. Klausimų kėlimas ir atsakymų ieškojimas per etikos pamokas skatina vaiką permąstyti savo patirtį ir ją susieti su naujomis žiniomis ir gebėjimais, įtraukia vaiką į bendras diskusijas, sužadina jo smalsumą, vaizduotę, plėtoja kūrybingą ir saviraiškai palankią aplinką.

Etikos užrašuose išryškėja serijos TAIP! išskirtinumas – ugdyti vaiko mąstymą, palaikyti mokymo(si) motyvaciją, skatinti vaiką aktyviai veikti, tyrinėti: kelti klausimus, diskutuoti, ieškoti atsakymų, rinkti duomenis, viską apmąstyti.

Etikos, kaip ir kitų serijos TAIP! mokomųjų dalykų, mokymo(si) priemonėse taikomos tinkamiausios mokymo(si) strategijos: mokymo(si) kelti klausimus, atpažinti ir spręsti problemas.

Etikos užrašų jungiamoji gija – istorijos, atskleidžiančios mokinių patirtį, ir pamokos, skatinančios tą patirtį apmąstyti. Ugdymo turinys papildytas įgarsintomis istorijomis, mokinius įtraukiančiomis skaitmeninėmis užduotimis, atsižvelgiant į mokinių poreikius. Interaktyvioje mokytojo knygoje pateikiama tekstų, istorijų tęsinių, pamokų scenarijų, žaidimų.

Mokymo(si) priemonių komplektus Etikos 2 klasėms sudaro:

• Užrašai

• Skaitmeninės užduotys ( žr. „EDUKA klasę")

• nteraktyvi mokytojo knyga (žr. „EDUKA klasę")

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti