Gaublys interaktyvus Play Shifu

58,57€
68,90€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: PlayShifu
Informacija
  • ISBN 4501517003431

„Gaublys interaktyvus Play Shifu“ aprašymas

ANKSTYVOJO MOKYMOSI GABULYS SU INTERAKTYVIA PROGRAMA: Orboot Earth pasaulio interaktyvus gaublys nukels jūsų vaiką į kelionę aplink Žemės planetą. Nuskaitykite Žemės rutulį naudodami papildomą programą, kad jis atgytų, ir tyrinėkite pasaulį įvairiais programos režimais.

LIETUVIŲ KALBA!!!!

Pilna vaizdinių istorijų, muzikos, faktų su gyvūnais ir balsais, pasaulio viktorinų, galvosūkių ir iššūkių. Tai padeda plėtoti geografiją, aplinkos mokslą, bendrąsias žinias, socialinius mokslus ir kultūrinį jautrumą. Jei ieškote lavinamojo gaublio vaikui ir unikalios dovanos, „Orboot Earth“ yra tai ko ieškote!

ORBOOT PROGRAMA: tyrinėkite daugiau nei 400 svarbiausių dalykų, raskite 1000 ir daugiau pasaulio faktų 6 interaktyviose kategorijose – gyvūnai, kultūra, paminklai, išradimai, žemėlapiai ir pasaulio virtuvės. Sužinokite apie maisto grandinę ir subalansuokite savo nacionalinio parko ekosistemą, eikite į šiukšlių medžiokles visame pasaulyje ir dalyvaukite įdomiose kiekvienos kategorijos viktorinose.

RENGINIO SUDERINAMUMAS: šis išmanusis interaktyvus gaublys veikia su nemokama „Orboot“ programėle, kurią galite atsisiųsti iš „App Store“ arba „Play Store“ savo įrenginyje (nereikia pirkti programos). Suderinamas su – 5-osios kartos ir naujesnėmis iPad, iPad Air visais modeliais, iPad Pro visais modeliais, iPad Mini 2 ir naujesniais, iPhone 6 ir naujesniais; Android 3GB RAM ir daugiau. „Amazon Fire“ įrenginiai šiuo metu nepalaikomi

GLOBALIS + PASAS SU LINKSMAIS LIUDUMAIS (PRIETAISAS NEĮtrauktas): dėžutėje yra 10 colių gaublys, pasas, antspaudai, šalies vėliavos lipdukai ir išsamus pagalbos vadovas. „Orboot Earth“.

Rekomenduojamas amžius: 8+ metų.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti