Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
naujiena elakcija
Grandymo menas. Aplink pasaulį

Grandymo menas. Aplink pasaulį

9,97€
Knygyne:
14,25€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 44
  • Trukmė 0.0000
  • ISBN 9786090154748

Knygos „Grandymo menas. Aplink pasaulį“ aprašymas

Prisisekite diržus ir su šia ypatinga knyga leiskitės į kelionę aplink pasaulį! Įsisavinę grandymo techniką ir gudrybes, sukursite nuostabius pasaulio šalių simbolių – Tadž Mahalio, Al Gizos nekropolio, Sidnėjaus operos teatro rūmų ir Eifelio bokšto – paveikslus.

Pirmoje knygos dalyje apkeliausite visus pasaulio žemynus, susipažinsite su įspūdingiausiomis įvairių šalių vietomis bei pastatais ir patirsite begalę nuotykių. Taip pat čia rasite įdomių faktų, glaustos informacijos, liniuotų laukelių pastaboms ar mintims užsirašyti ir kelionių patarimų. O ko gi daugiau reikia planuojant didžiausią savo gyvenimo nuotykį?

Antros dalies puslapiuose galėsite sukurti meniškų ypatingosios savo kelionės iliustracijų. Čiupkite specialų grandiklį ir grandykite juo įvairių pasaulio šalių architektūros stebuklus. Prieš pradedami grandyti paveikslėlius, pasinaudokite knygoje išvardytais patarimais ir gudrybėmis. Būkite kūrybiški, aistringieji keliautojai!Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti