Kakė Makė ir katinas vienai savaitei

9,10€
*Kaina su nuolaidos kodu - ZAIBAS
Nuolaidos nesumuojamos
-30% su kodu: ZAIBAS
13,00€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 40
  • ISBN 9786090161340

Knygos „Kakė Makė ir katinas vienai savaitei“ aprašymas

Kakė Makė žino, kad vienas gražiausių dalykų, kurį galime padaryti, – padėti tam, kuriam reikia pagalbos! 

Iš kačių parodos Kakė Makė su visa šeima išėjo sužavėta! Kaip tyčia einant namo kelyje išdygsta benamis vienaakis katinas. Kakė Makė užsigeidžia jį paimti, tačiau tėvai sutinka priglausti tik savaitei... Padūkėlis katinas tuojau nugraužia senelės gėles, visur mėto kailio plaukus ir drasko baldus. Bet kaip su juo smagu ir gera! Net šuneliui Čiūčiai jis labai patinka. Ar gali būti, kad katinas jau rado namus? 

„Tai nepaprastai šilta ir juokingų situacijų kupina istorija apie atsakomybę už augintinius, didelę vaikų meilę gyvūnams ir tai, kad negalia nėra kliūtis gyventi visavertį gyvenimą.“

Vaikų literatūros specialistė Eglė Baliutavičiūtė

„Tai pasakojimas apie svarbią vaikystės temą, kurią pažįstame, ir patirtį, kurią turime beveik kiekvienas. Nusikeldami į Kakės Makės pasaulį turime galimybę pamatyti, kokia galinga yra atjautos, rūpesčio ir pagalbos jėga. Ji atneša pokyčių tiek į augintinių, tiek į žmonių gyvenimą. Kviečiu jus ir jūsų vaikus tai pastebėti ir patirti...“

Psichologė Asta Blandė

„Kakė Makė ir katinas vienai savaitei“:

  • 2–6 metų vaikams.
  • Turtina žodyną, lavina emocinį intelektą ir ugdo vaizduotę.
  • Skatina suvokti, kad augintinis yra didelė atsakomybė.
  • Moko, kad norint suprasti ir priimti kitą reikia pamėginti įsijausti į jo kailį. 
  • Knyga papildyta tėvams skirtais psichologės komentarais, kurie padės geriau suprasti mažylius ir įveikti kasdienius iššūkius.

Ką apie knygą sako tėvai?

„Kaip visada daug temų pokalbiams, o ir psichologės patarimai puikūs! Mūsų namuose augintinių tema ypač aktuali – auginame du katinus, o vaikai, žinoma, nori DAR.“

Mama Regina

Kakės Makės paveikslėlių knygos – itin populiari knygelių serija apie penkerių metų mergaitę, kuri mėgaujasi vaikyste ir bando pažinti ją supantį pasaulį! O pažindama jį herojė susiduria su įvairiomis situacijomis ir iššūkiais: baime, pavydu, pykčiu, tinginyste. Netikėtos istorijos, pasakojamos pasitelkiant gausybę unikalių iliustracijų, ne moralizuoja, o padeda sužadinti vaiko vaizduotę ir skatina jį patį rasti teisingą atsakymą. 

Lina Žutautė – vaikų pamėgta dailininkė ir rašytoja, gimusi ir iki šiol gyvenanti Šiauliuose. Pirmoji autorės knyga „Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas“ pasirodė 2010 m. ir Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) buvo pripažinta geriausia knyga mažiesiems skaitytojams. 2013 m. Linai Žutautei įteikta vaikų literatūros premija už kūrybą vaikams, už vaizdo ir žodžio dermę. Autorės kūryba išversta į latvių, estų, rusų, danų, italų, korėjiečių ir daug kitų kalbų. Sukūrusi vieną žymiausių lietuviškų literatūrinių personažų – Kakę Makę – autorė nesiliauja mažųjų skaitytojų stebinti vis naujomis istorijomis!

Jei jūsų mažiesiems patinka Kakė Makė ir jos draugai, kviečiame pratęsti pažintines keliones vaizdo formatu žiūrint Kakės Makės laideles „Youtube“ kanale.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti