LIETUVIŲ K. Vad. III kl.. III d. (TAIP!)

LIETUVIŲ K. Vad. III kl.. III d. (TAIP!)

Internetu:
10,93€
Knygyne:
11,50€

Apie

Serijos TAIP! Lietuvių kalbos priemonių komplektasskirtas 3 klasės mokiniams. Vadovėlyje sistemingai ir inovatyviai atskleistas atnaujintos pradinio ugdymo lietuvių kalbos bendrosios programos (2016) turinys. Mokiniai kalbinius gebėjimus ugdosi mo...
Leidykla: Šviesa

Informacija

  • Metai 2018
  • Puslapiai 96
  • Leidykla Šviesa
  • ISBN 978543006865

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „LIETUVIŲ K. Vad. III kl.. III d. (TAIP!)“ aprašymas

LIETUVIŲ K. Vad. III kl.. III d. (TAIP!)

Serijos TAIP! Lietuvių kalbos priemonių komplektasskirtas 3 klasės mokiniams. Vadovėlyje sistemingai ir inovatyviai atskleistas atnaujintos pradinio ugdymo lietuvių kalbos bendrosios programos (2016) turinys. Mokiniai kalbinius gebėjimus ugdosi mokydamiesi aktyviai taikyti kalbėjimo, klausymo, skaitymo ir rašymo strategijas. Vaikai mokysis imti interviu, aiškinsis, kaip tikslingai klausytis įvairių tautosakos, grožinės literatūros ir informacinių tekstų, pateiktų skirtingais būdais (garso ir vaizdo įrašais); ir atliks klausymosi užduotis. Pasinaudodami telefonais darys savo pokalbių įrašus. Skaitydami tekstus aiškinsis jų turinį kurdami filmus žodžiais, taikydami pasakojimo žvaigždę, skaitymo su numatymu, palyginimo ir sugretinimo metodus ir kt. Analizuos bandymų aprašymus, receptus ir kitokius negrožinius tekstus. Rašymo srityje kalbinę kompetenciją gilins aiškindamiesi žodžio ir kalbos dalis. Kurs aprašymus, pasakojimus, rašys laiškus, sveikinimus ir kitokio pobūdžio tekstus. 

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai