Mano lagaminas

Mano lagaminas

Internetu:
16,06€
Knygyne:
16,90€

Apie

„Mano lagaminas“ skirtas vaikams nuo 2 iki 12 metų, linksmai leisti laiką. Kompakte skamba linksmos, melodingos, įsimintos skirtingų pasaulio šalių vaikiškos dainelės lietuviškai. Jas visas galima suvaidinti pir&sc...

Informacija

  • Metai 2014
  • Puslapiai 48
  • Leidykla Muzikija
  • ISBN 9786099552323

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Mano lagaminas

„Mano lagaminas“ skirtas vaikams nuo 2 iki 12 metų, linksmai leisti laiką. Kompakte skamba linksmos, melodingos, įsimintos skirtingų pasaulio šalių vaikiškos dainelės lietuviškai. Jas visas galima suvaidinti pirštais. Knygoje „Mano lagaminas“ rasite režisierės Linos Beržinienės ir vaikų ugdymo ekspertės Sonatos Latvėnaitės – Kričenienės idėjų žaidimams, pagal daineles arba be jų. Jei kyla klausimų, kaip smagiai ir prasmingai praleisti laisvalaikį laukiant lėktuvo, sėdint po medžiu, važiuojant automobiliu ar, tiesiog, sustabdžius bėgančios kasdienybės laiką, neabejokite, kad „Mano lagaminas“ padės rasti atsakymus. Niekas nenuneigs pirštukų mankštos ir muzikavimo naudos. O jei tai galima daryti smagiai vartant knygutę ir klausantis kompaktinės plokštelės - kodėl gi ne? Žaiskime su vaikais, nes šios akimirkos jų atmintyje išliks ilgam. Apie tai jie pasakos savo vaikams bei anūkams.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai