Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Mergaitė, kuri išgelbėjo Kalėdas

Mergaitė, kuri išgelbėjo Kalėdas

Leidykla: Tyto alba
Autorius Matt Haig
Informacija
  • Metai 2017
  • Puslapiai 344
  • Leidykla Tyto alba
  • ISBN 9786094662744

Knygos „Mergaitė, kuri išgelbėjo Kalėdas “ aprašymas

Ar žinai, kaip veikia magija, kuri skraidina šiaurės elnią dangumi? Magija, kuri padeda Kalėdų Seneliui per vieną naktį apkeliauti visą pasaulį? O iš kur atsiranda magija? Ją kuria kiekvienas, kas tiki Kalėdų seneliu! Bet taip buvo ne visada. Kai pirmą kartą Kalėdų Senelis nusprendė nuskristi pas vaikus, magijos neužteko, nes juo tikėjo tik viena mergaitė iš Londono, Amelija Višart. Tik jos dėka atėjo Kalėdos!

O paskui Ameliją užgriuvo nelaimės: mirė mama, ji pati per prievartą buvo apgyvendinta bjauraus pono Šliužo prieglaudoje. Viskas, ką ji turėjo – tik katinas. Viskas, ko ji norėjo – ištrūkti iš tos baisios prieglaudos. Išgelbėti ją galėjo tik stebuklas... arba Kalėdų Senelis. Ir Amelija tikėjo juo iš visų jėgų! Bet prieglaudoje Amelijos liūdesys kasdien vis didėjo, ir magija blėso... O be magijos Senelis negalėjo keliauti. Reikėjo skubiai rasti Ameliją. Ir Kalėdų Senelis leidosi jos ieškoti. Nes tam, kad viso pasaulio vaikai vėl turėtų Kalėdas, Amelija privalėjo vėl patikėti stebuklais... Ir paslapčių kupina kelionė per Londoną prasidėjo!

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti