Minkštieji ir kietieji priebalsiai. Rimtai ir žaismingai

8,65€
9,10€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Lucilijus
Informacija
  • Metai 2024
  • Puslapiai 48
  • ISBN 9789955326267

„Minkštieji ir kietieji priebalsiai. Rimtai ir žaismingai“ aprašymas

Minkštumo ženklelis sukelia nemažai bėdų skaitant, rašant. Raidelė i kartais reiškia kalbos garsą – balsį, o kartais tik padeda kitiems garsams ir raidėms. Pradedančiam skaityti, rašyti keista, kodėl i tai dingsta, tai įlenda, kur, rodos, nereikia. Pagal pradinių klasių programą su sąvokomis „minkštumo ženklas“, „minkštieji ir kietieji priebalsiai“ supažindinama trečioje klasėje.

Šiame leidinyje pateikiami kietųjų ir minkštųjų priebalsių diferencijavimo pratimai. Pradedama nuo m, n, p – jie anksti atsiranda mažylio kalboje, yra lengvai artikuliuojami. Pabaigoje – l, r, dž. Logopedams tenka vienu metu sužiūrėti kelis dalykus, tad čia jie ras priebalsių opozicijų įvairiais atžvilgiais (š-ž, l-r ir kt.),  žodyno plėtros, gramatinės sandaros formavimo ir kt. užduočių.

Knygelė skirta nuo... iki... Nuo kalbos pradžios, ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus iki mokyklos ir vėliau. Pagrindinis adresatas – pradinukas, kuriam sunku išmokti skaityti, rašyti, kuriam reikia begalės pratybų ir kuriam greitai jos pabosta. Jis dar nori išdykauti. Tad knygelėje vaikas susitiks ateivį, raganių, – gal tai jį motyvuos, kol bus suvaldyta išdykėlė raidelė i, atliekanti tai garso, tai minkštumo funkcijas. Tai sumažins ir kitus rašymo sunkumus.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti