(Ne)viskas įskaičiuota

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 320
  • ISBN 9786090307816

Knygos „(Ne)viskas įskaičiuota“ aprašymas

Olivė Tores pratusi, kad ją lydi nesėkmės. Nepaaiškinami nelaimingi nutikimai. Atleidimas iš darbo. Jos gyvenimas kone komiškai prakeiktas. Dvynė sesuo Eimė, atvirkščiai, visada laimi. Jai net pavyko surengti prabangias vestuves beveik nemokamai. Laimėjus daugybę konkursų. Olivei už nuolatines nesėkmes blogiau tik tai, kad vestuvių dieną teks praleisti su pirmuoju pabroliu, didžiausiu priešu, Itanu Tomasu. 

Olivė nusiteikia ištverti siaubingą dieną. Staiga visi šventės svečiai apsinuodija maistu. Negalavimo išvengia tik du žmonės. Olivė ir Itanas. Netikėtai atsiranda galimybė leistis į nemokamą povestuvinę kelionę. Olivė neleis Itanui vienam mėgautis rojaus kampeliu. Sudarę laikinas paliaubas, juodu išskrenda į Maujį. Dėl dešimties palaimos dienų verta trumpam apsimesti jaunavedžiais, tiesa? Keisčiausia tai, kad Olivei patinka apsimetinėti. Apsimesdama laimingiausia moterimi žemėje, ji iš tiesų pradeda taip jaustis. Kas nutiks (Ne)viskas įskaičiuota pabaigoje?

„Skaitytojai kvatos balsu... Tobulas pasirinkimas Sally Thorne gerbėjams!“ – Booklist .

„Tikras saldainis!“ – Shelf Awareness.

„Šmaikšti ir juokinga, bet kartu jaudinanti – tobula nuotaiką pataisanti romantinė komedija. Nusiteikite juoktis ir šypsotis nuo pirmo iki paskutinio puslapio.“ – Helen Hoang.

Christina Lauren (bendras Christinos Hobbs ir Lauren Billings pseudonimas) - amerikiečių autorių duetas, rašantis šiuolaikinės grožinės literatūros, paauglių ir romantinius romanus. Pora susipažino 2009 m. rašydamos fanfiction internete. 2010 m. tapo bendraautorėmis. 2011 m. pasirašė sutartį su agente Holly Root iš „Waxman-Leavell Literary Agency". Aštuoniolikos New York Times bestseleriais tapusių romanų autorių kūriniai šiuo metu išversti į daugiau nei 30 kalbų. Kartu jos veda seminarus ir yra pranešėjos tokiuose renginiuose kaip „RT Booklovers Convention", „Book Expo of America (BEA)", „Romance Writers of America (RWA)" ir yra dažni svečiai „San Diego Comic Con International".

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti