Istorika. Istorikos darbų rinktinė. J.Riussen

Istorika. Istorikos darbų rinktinė. J.Riussen

Internetu:
5,94€
Knygyne:
6,99€

Apie

Knyga sudaryta iš įvairių žymaus šiuolaikinio vokiečių istoriko ir istoriografijos teoretiko straipsnių rinkinių. Sudarytojas pirmiausia siekė pristatyti tuos autoriaus darbus, kuriuose atsispindi naujausios istoriografijos teorijos idėjos ir tendenc...
Leidykla: Margi raštai

Informacija

  • Metai 2007
  • Puslapiai 472
  • Leidykla Margi raštai
  • ISBN 978998609330

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Istorika. Istorikos darbų rinktinė. J.Riussen

Knyga sudaryta iš įvairių žymaus šiuolaikinio vokiečių istoriko ir istoriografijos teoretiko straipsnių rinkinių. Sudarytojas pirmiausia siekė pristatyti tuos autoriaus darbus, kuriuose atsispindi naujausios istoriografijos teorijos idėjos ir tendencijos, liudijančios istorijos mokslo teorijos (istorikos) transformaciją. Atsižvelgdamas į autoriaus išskirtas tris istorijos kultūros dimensijas (pažintinę, politinę ir estetinę) sudarytojas rinktinėje spausdinamus straipsnius sugrupavo į atitinkamus skyrius, knygoje vadinamus 1) istorijos kultūros antropologija, 2) istorijos mokslas, 3) politika, 4) istorijos estetika ir 5) istorijos etika.
Rinktinėje spausdinamas platus įvadinis sudarytojo straipsnis apie J. Riuseno koncepciją ir mokslinę veiklą.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai