Pozityvumas +: saviugdos knyga saviugdos nekenčiantiems žmonėms

8,50€
10,25€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Liūtai ne avys
Autorius G.Gutfeld
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 208
  • ISBN 9786098254686

Knygos „Pozityvumas +: saviugdos knyga saviugdos nekenčiantiems žmonėms“ aprašymas

Prieš tapdamas kanalo Fox News žvaigžde ir New York Times populiariausių knygų autoriumi, Gregas Gutfeldas rašė savigalbos straipsnius sveikatos srities žurnalams ir, tiesą sakant, nieko nenutuokė apie dalijamus patarimus. Dabar, sukaupęs daug patirties, jis jaučiasi galintis padėti žmonėms žengti gyvenimo keliu ir šią knygą vadina bausme už nuodėmes, bet mums tai didžiulė sėkmė!

Gutfeldas rašo būtent taip, lyg kalbėtų per televiziją. Šią knygą smagu skaityti, bet dar svarbiau, kad jis turi labai vertingų gyvenimo pamokų.

Grego teorija labai paprasta: kiekvieną rytą mes visi turime pasirinkti, ar norime šią dieną užbaigti pliusu ar minusu. Jis viską redukuoja iki šių dviejų terminų. Venkite minusų ir pridėkite prie gyvenimo pliusų bei mėgaukitės jais. Apsupkite save žmonėmis, kurie mąsto taip, kaip jūs ir kurie jus motyvuos užuot kritikavę. Pozityvume Gregas pasakoja, kaip galite patys sau praplauti smegenis ir koreguoti elgesį, priimti pozityvius sprendimus ir vengti negatyvaus elgesio. Jo požiūris į savigalbą labai paprastas ir priimtinas cinikams, nes autorius nekalba apie trumpalaikį pozityvumą, svarbiausia – nuolatinis pozityvus elgesys. Pasitelkęs rūsčią meilę ir tikrai daugiau nei truputį politinio neteisingumo, Gregas pažeria išmintingų patarimų:

- Jei sendamas nepradedate jaustis laimingesnis, vadinasi, kažką darote ne taip.

- Nepasiduokite žiniasklaidos raginimui dalytis destruktyviomis istorijomis.

- Jei esate toks pat ir ten pat kaip prieš trejus metus, pabuskite!

- Išgėręs nerašykite žinučių tviteryje.

Taip pat knygoje autorius išsako tvirtą nuomonę apie atšaukimo (angl. cancel) kultūrą ir kaip ją pakeisti. Diskutuojama ir apie tai, kaip žmonės tiesiogine prasme seka lyderį, o lyderis nurodo dalykus, kurie nėra tokie malonūs. Žmonės linkę daryti tai, ką daro kiti – jie mėgdžioja kitus žmones taip, kaip jie rengiasi, kaip elgiasi (dažniausiai blogai) ir ką daro savo asmeniniam malonumui.

Šiuolaikinis gyvenimas tuštėja, nes žmonės atitolsta ir netgi tie, kuriems svetimi Naujojo amžiaus įsitikinimai, ieško paguodos ir prasmės. Pozityvume Gregas pasakoja, kad skeptikai taip pat gali tobulėti, taip pagerinti savo gyvenimą ir išgydyti bendruomenę.

Kiekvienas ne tik turi perskaityti šią knygą, bet ir pasimokyti iš aptartų pamokų.

***

„Pasitelkęs savo išskirtinį bruožą ‒ kandų humorą ir mokėjimą pasijuokti iš savęs ‒ G. Gutfeldas laikosi pozityvaus požiūrio, bando galvoti bei elgtis netradiciškai... ir yra vienas nuostabiausių, išmintingiausių bei humaniškiausių Amerikos komentatorių.“ The Federalist

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti