Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Pasaulį pakeitusios transporto priemonės

Pasaulį pakeitusios transporto priemonės

Internetu:
9,71€
Knygyne:
11,70€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Nieko rimto
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 64
  • ISBN 9786094417757

Knygos „Pasaulį pakeitusios transporto priemonės“ aprašymas

Šioje knygoje – įspūdingai nupieštos ir įdomiai aprašytos pačios svarbiausios transporto priemonės nuo seniausių laikų iki dabar. Kiekviena iš jų savaip pakeitė pasaulį ir tai, kaip keliaujame. Čia – ir idėjos, sukėlusios technologinę revoliuciją, ir sėkmės istorijos, leidusios pasiekti žvaigždes, ir tragedijos, dėl kurių didžiuliai projektai nutrūko kartą ir visiems laikams. Kaip pamatysime vartydami šios puikios enciklopedijos puslapius, kiekviena pabaiga yra kažko naujo pradžia. Pakeliaukime kartu greičiausiomis, geriausiomis, dailiausiomis, prieštaringiausiomis mašinomis, apie kurias tikrai galima pasakyti: jos stūmė žmoniją į priekį.


Kuo ši knyga naudinga:

- Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

- Jaukios, stilingos iliustracijos lavina meninį, estetinį suvokimą, grožio pojūtį

- Lavėja kūrybiškumas, vaizduotė, fantazija

- Skaitant talentingai parašytas ir iliustruotas istorijas, lavinamas vaiko skonis ir skatinamas domėjimasis knygomis

Mes visi kartais keliaujame – į mokyklą, pasimatyti su draugu iš kito miesto, o galbūt net atostogų į svečią šalį. Ar kada susimąstei, kaip žmonės keliavo prieš amžių amžius ir ką turėjo padaryti ankstesnių kartų atstovai, kad nuvyktų iš vienos vietos į kitą? Šiandien automobilius laikome savaime suprantamu dalyku, tačiau anksčiau mašina buvo svajonė, geriausiu atveju – idėja. Visgi visi didingi projektai prasideda nuo idėjos. Kažkada kažkam kilo mintis perplaukti atvirą jūrą siekiant atrasti Naująjį pasaulį – pasitelkiant tik vėją, irklus ir kelias tonas medienos. Šiandien laivai, kovoję su vandenyno bangomis, yra muziejuje arba jūros dugne. Šiuolaikiniai šių dienų laivai jūros nebijo: jie kur kas didesni už savo pirmtakus ir gali judėti nepučiant vėjui – ką pirmieji jūrininkai būtų laikę fantastika. O kas, jei mūsų protėviai būtų sužinoję, kad paukščiai nėra vieninteliai padarai, galintys skristi, nes mes, Žemės dvikojai, galime nugabenti tūkstančius žmonių iš vieno planetos pakraščio į kitą? Be to, netgi galime nuskristi už savo pasaulio ribų, lankytis kosmose... Gal vieną iš mūsų jaunųjų skaitytojų šie puslapiai įkvėps išmąstyti tokią didingą idėją, kad apie ją rašys ateities žmonės. Kas ten žino?

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti