Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
naujiena akcija -15%
Riešutėnų drąsuolių pasakaitės. Su psichologiniais patarimais vaikams ir suaugusiems

Riešutėnų drąsuolių pasakaitės. Su psichologiniais patarimais vaikams ir suaugusiems

Internetu:
11,82€
Knygyne:
13,90€

Apie

Riešutėnai – ypatingas miško miestelis. Čia noksta skaniausi pasaulyje riešutai. Miestelio paukščiai ir žvėreliai draugiškai kartu gyvena, linksminasi, mokosi, kartais kivirčijasi, bet svarbiausia – stengiasi įveikti savo baimes. Štai kodėl jie va...
Leidykla: Presvika

Informacija

  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 112
  • ISBN 9786094831652

Knygos „Riešutėnų drąsuolių pasakaitės. Su psichologiniais patarimais vaikams ir suaugusiems“ aprašymas

Riešutėnai – ypatingas miško miestelis. Čia noksta skaniausi pasaulyje riešutai. Miestelio paukščiai ir žvėreliai draugiškai kartu gyvena, linksminasi, mokosi, kartais kivirčijasi, bet svarbiausia – stengiasi įveikti savo baimes. Štai kodėl jie vadinami drąsuoliais. Knygelės pasakojimuose vaikai gali atpažinti ir save. Jei kas nors jus gąsdina – tamsa, aukštis, ugnis, gydytojai ar mokykla, šios knygos veikėjai papasakos, kaip nugalėti baimę. Perskaitę pasakaitę nepamirškite apsilankyti Pelėdos patarimų kertelėje, nes ten gausu stebuklingų receptų ir gerų patarimų vaikams, tėvams ir visiems, kam trūksta gramo ar kilogramo drąsos siekti savo svajonių. 

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai