Skaitymo ir teksto suvokimo įgūdžių lavinimas 7-8 metų vaikams

Skaitymo ir teksto suvokimo įgūdžių lavinimas 7-8 metų vaikams

4,76€
5,60€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Presvika
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 32
  • ISBN 9786094832765

Knygos „Skaitymo ir teksto suvokimo įgūdžių lavinimas 7-8 metų vaikams“ aprašymas

Mes, tėvai, visuomet trokštame, kad mūsų vaikai kuo daugiau skaitytų, nes skaitymas, visų pirma, yra rami ir saugi veikla. Antra, kuo daugiau skaitoma, tuo greičiau tobulėja skaitymo įgūdžiai. Trečia, skaitymas lavina mąstymą ir vaizduotę.

Skaityti smagu, ypač kai pasakojimuose atpažįsti save, supranti išreikštą mintį, humorą ir tau tai artima. Tačiau tai įmanoma tik tada, kai puikiai supranti perskaitytą tekstą.

Kaip ši knygelė gali padėti Jūsų vaikui? Leidinyje rasite įvairaus sunkumo tekstų, kurie lavina skaitymo ir analitinius įgūdžius, moko atsakyti į pateiktus klausimus ar tiesiog kviečia mėgautis skaitymu. Siūloma iš pradžių rinktis trumpus ir nesunkius vienos žvaigždutės tekstus ir pamažu pereiti prie dviejų ir trijų žvaigždučių pasakojimų. Kad tekstą būtų lengviau suvokti, jis skaidomas dalimis. Skatinkite vaiką atpasakoti perskaitytą tekstą savo žodžiais, taip jis parodys, kad gana gerai suprato turinį. Atsakymų į klausimus formulavimas ir rašymas padės gerinti kalbos raišką ir skaitymo įgūdžius. Tad linkime smagios ir prasmingos veiklos!


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti