Sniego karalienė

Leidykla: Nieko rimto
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 80
  • ISBN 9786094416866

Knygos „Sniego karalienė“ aprašymas

Vieno garsiausių visų laikų vaikų literatūros kūrėjų Hanso Kristiano Anderseno knyga „Sniego karalienė“ – tai bene žymiausia autoriaus pasaka, džiuginanti vaikus ir jų tėvelius jau nuo 1844-ųjų. 

Kūrinyje „Sniego karalienė“ yra pasakojama apie du geriausius draugus – Kajų ir Gerdą, kuriems itin patinka kartu leisti laiką: nepaisant nepritekliaus, jiedu nuolat žaidžia, laksto ir linksmai krečia įvairiausias išdaigas. Tiesa, kartkartėmis jų ausis pasiekia istorija apie šiurpinančią Sniego karalienę, kuri atrodo visiškai nereali. Tačiau vieną dieną Kajui į akis patenka veidrodžio šukė ir jo gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis – jį pagrobia mįslinga ledo karalystės valdovė. Tuo tarpu Gerdai nebelieka nieko kito, kaip tik leistis į rizikingą kelionę ir ieškoti savo brangaus draugo. 

Ši Hanso Kristiano Anderseno pasaka – tikra vaikų literatūros klasika. Ji ne kartą ekranizuota ir yra giliai įsitvirtinusi šiandieninėje kultūroje. Ši istorija tinka tiek mažiems, tiek dideliems, nes joje vaizduojamos temos yra aktualios iki pat mūsų dienų. 

Hans Christian Andersen (1805 – 1875) – danų rašytojas, poetas. Su humoro elementais ir išskirtine vaizduote jis iš pradžių kūrė tik vaikams. Vėliau savo tekstus papildė subtilia ironija ir gyvenimiška išmintimi, todėl jo kūrinius vis labiau ėmė vertinti ir suaugusieji. Ypač H. C. Andersen kūryboje juntama romantikos įtaka. Ryškiausi to pavyzdžiai: „Sniego Karalienė“, „Bjaurusis ančiukas“ bei „Naujieji karaliaus drabužiai“.


Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti