Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Super namai

Išdėstymas:

Ramunė Žurauskienė

26,93€

Mokomojoje praktinėje knygoje "Statybų vadovas. VIDAUS APDAILA“ apžvelgiamos naujausios būsto vidaus apdailos medžiagos, technologijos ir sprendiniai, naudojami įrengiant šiuolaikinius pastatus. Leidinys skirtas interjero dizaineriams, statybos darbų vadovams, rangovams, universitetų, kolegijų ir profesinių mokymo centrų statybos krypčių studentams..

Turime sandėlyje

Leonas Jasevičius, Regimantas Ramanauskas, Dainius Gudavičius, Darius Pupeikis

74,58€

„BIM vadovas“ – mokomoji praktinė knyga apie statinio informacinio modeliavimo(angl. Building Information Modeling) (toliau – BIM) procesą. Joje pateikiama susisteminta, apibendrinta informacija, nagrinėjami pagrindiniai aspektai, kuriais grindžiamas statinio informacinis modeliavimas, tokie kaip objektinio modeliavimo principai, duomenų mainai ir ..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Alfredas Packevičius, Saulius Šalna

42,45€

Papildytoje ir atnaujintoje mokomojoje praktinėje knygoje „Santechniko vadovas“ pristatomos naujausios technologijos, medžiagos ir optimalūs sprendimai, taikomi šiuolaikinėje santechnikoje. Skaitytojas čia ras išsamią informaciją apie šildymo, vandentiekio bei nuotekų sistemas, inžinerinių sistemų montavimo ir eksploatavimo praktinių patarimų. Knyg..

Turime sandėlyje

Jolanta Čiuprinskienė, Kęstutis Čiuprinskas, Violeta Motuzienė

30,29€

Šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas. Teorija ir praktika" – mokomoji praktinė knyga, skirta pastatų šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo sistemų montuotojų profesinei kvalifikacijai kelti, statybos specialiųjų darbų vadovams, naudingas ruošiant specialistus mokymo įstaigose. Leidinys „Šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas. Teori..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Gintas Šaučiuvėnas, Arnoldas Šneideris, Ramunė Žurauskienė

26,64€

..

Turime sandėlyje

Saulius Šalna, Marina Valentukevičienė, Ramunė Žurauskienė

32,61€

Mokomojoje-praktinėje knygoje „Statybų vadovas. Lauko inžineriniai tinklai“ apžvelgiamos naujausios lauko inžinerių tinklų medžiagos, technologijos ir sprendimai, naudojami šiuolaikinėje statyboje, trumpai primenamos mokymo metu įgytos teorinės žinios.Tai naujo modelio leidybos projektas, apjungiantis tarptautines kompanijas (lyderius) ir mok..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Anatolijus Drabatiukas, Mindaugas Lubys, Renata Miliūnė

38,92€

Knygoje „Elektriko vadovas“ apžvelgiama dabartinė pastatų elektros instaliacijos elementų bazė, technologijos ir sprendimai, trumpai primenamos būtinosios teorinės žinios.Leidinys bus naudingas elektros specialistams, projektuotojams, specialiųjų darbų vadovams, taip pat privatiems statytojams ir mokymo įstaigoms.Knyga pravers ir visiems vartotojam..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Almas Rupšlaukis, Bronislovas Čereška, Darius Jokubauskas

23,98€

Reklama ir žiniasklaida visada buvo, yra ir bus galinga jėga, formuojanti žmonių nuostatas ir jų elgesį. Ji gali padėti pažinti vertybes, susipažinti su įvairių laikotarpių kultūra iš arčiau, o kartu ir prognozuoti ateitį. Mokomojoje knygoje „Reklama: tarp klasikos ir modernumo“ apžvelgiama reklamos raida nuo antikos laikų iki &s..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Saulius Šalna, Andrejus Karablikovas, Rytis Skaudžius

..

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (viso puslapių - 1)