Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Super namai

Išdėstymas:
elakcija -30%

Anatolijus Drabatiukas, Mindaugas Lubys, Renata Miliūnė

Internetu:
32,83€
Knygyne:
46,90€
Sutaupote:
14,07€

Knygoje „Elektriko vadovas“ apžvelgiama dabartinė pastatų elektros instaliacijos elementų bazė, technologijos ir sprendimai, trumpai primenamos būtinosios teorinės žinios.Leidinys bus naudingas elektros specialistams, projektuotojams, specialiųjų darbų vadovams, taip pat privatiems statytojams ir mokymo įstaigoms.Knyga pravers ir visiems vartotojam..

elakcija -30%

Saulius Šalna, Marina Valentukevičienė, Ramunė Žurauskienė

Internetu:
27,51€
Knygyne:
39,30€
Sutaupote:
11,79€

Mokomojoje-praktinėje knygoje „Statybų vadovas. Lauko inžineriniai tinklai“ apžvelgiamos naujausios lauko inžinerių tinklų medžiagos, technologijos ir sprendimai, naudojami šiuolaikinėje statyboje, trumpai primenamos mokymo metu įgytos teorinės žinios.Tai naujo modelio leidybos projektas, apjungiantis tarptautines kompanijas (lyderius) ir mok..

elakcija -30%

Almas Rupšlaukis, Bronislovas Čereška, Darius Jokubauskas

Internetu:
20,23€
Knygyne:
28,90€
Sutaupote:
8,67€

Reklama ir žiniasklaida visada buvo, yra ir bus galinga jėga, formuojanti žmonių nuostatas ir jų elgesį. Ji gali padėti pažinti vertybes, susipažinti su įvairių laikotarpių kultūra iš arčiau, o kartu ir prognozuoti ateitį. Mokomojoje knygoje „Reklama: tarp klasikos ir modernumo“ apžvelgiama reklamos raida nuo antikos laikų iki &s..

naujiena elakcija -30%

Alfredas Packevičius, Saulius Šalna

Internetu:
35,80€
Knygyne:
51,15€
Sutaupote:
15,35€

Papildytoje ir atnaujintoje mokomojoje praktinėje knygoje „Santechniko vadovas“ pristatomos naujausios technologijos, medžiagos ir optimalūs sprendimai, taikomi šiuolaikinėje santechnikoje. Skaitytojas čia ras išsamią informaciją apie šildymo, vandentiekio bei nuotekų sistemas, inžinerinių sistemų montavimo ir eksploatavimo praktinių patarimų. Knyg..

elakcija -30%

Jolanta Čiuprinskienė, Kęstutis Čiuprinskas, Violeta Motuzienė

Internetu:
25,55€
Knygyne:
36,50€
Sutaupote:
10,95€

Šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas. Teorija ir praktika" – mokomoji praktinė knyga, skirta pastatų šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo sistemų montuotojų profesinei kvalifikacijai kelti, statybos specialiųjų darbų vadovams, naudingas ruošiant specialistus mokymo įstaigose. Leidinys „Šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas. Teori..

elakcija -30%

Gintas Šaučiuvėnas, Arnoldas Šneideris, Ramunė Žurauskienė

Internetu:
22,47€
Knygyne:
32,10€
Sutaupote:
9,63€

..

Išparduota

Saulius Šalna, Andrejus Karablikovas, Rytis Skaudžius

..

Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (viso puslapių - 1)