Tadukas, Tadas ir svajonių paukštė

14,03€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
16,50€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 88
  • ISBN 9786090156377

„Tadukas, Tadas ir svajonių paukštė“ aprašymas

Vaikams nuo 6 metų

„Ten mėlynoji paukštė! Ji yra, bet jos nematai. Aš sapnavau tokią paukštę. Ji suplasnojo, ištrūko man iš rankų, paskui apsuko ratą virš Lebiodkos ir pradingo. Bet aš ją surasiu!

– Tikrai?

– Tikrai! Tegul net visą gyvenimą ieškosiu, bet rasiu.“

Taip tarė mažasis Tadas, susižavėjęs paukščiais ir nuolat stebinčiu gamtos pasauliu. Ar jam pavyks? Ar dar rūpės sena svajonė, kai iš Taduko virs suaugusiu vyru, kurį šiandien pažįstame kaip vieną iškiliausių Lietuvos gamtininkų – Tadą Ivanauską?

Jaukus garsaus vaikų rašytojo gamtininko Selemono Paltanavičiaus pasakojimas nukels į XIX a. pabaigą bei XX a. ir supažindins su Tadu Ivanausku. Tai puikus pažintinis pasakojimas ne tik vaikams, bet ir visai šeimai, ieškančiai turiningo laisvalaikio su įtraukiančia ir kupina įdomių žinių apie Lietuvos istoriją knyga. 

„Tadukas, Tadas ir svajonių paukštė“:

• Patrauklus, beletrizuotas pasakojimas supažindina vaikus su iškilia Lietuvos istorijos asmenybe – gamtininku Tadu Ivanausku.

• Skatina siekti svajonių ir niekada nenuleisti rankų.

• Parodo, kad kartais vaikystėje gimę pomėgiai ir svajonės tampa ateities keliu, vedančiu į didelius ir reikšmingus darbus.

• Padeda geriau suprasti Lietuvos istoriją.

• Knygą sukūrė garsus gamtininkas ir rašytojas Selemonas Paltanavičius, o Agnė Nananai švelniai ir žavingai iliustravo.

Selemonas Paltanavičius – garsus Lietuvos gamtininkas, fotografas, laidų vedėjas ir rašytojas, per savo karjerą parašęs apie 100 knygų: pasakų bei pažintinių istorijų. Už savo kūrybą gavęs gausybę įvairių apdovanojimų, tarp jų ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos skiriamą Vaikų literatūros premiją.

Agnė Nananai – knygų iliustruotoja, papuošusi nuostabiomis iliustracijomis ne tik šią, bet ir daugybę kitų knygų: Mariaus Marcinkevičiaus „Kaip pelėdžiukas iš namų pabėgo“, Evelinos Daciūtės „Paslapčiausia paslaptis“, Justino Marcinkevičiaus „Vaikų žemė“ ir daug kitų. 

Knyga parengta bendradarbiaujant su Kauno rajono muziejumi.


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti