Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Trigrama

Išdėstymas:
elakcija -30%

Deng Ming-Dao

Internetu:
7,14€
Knygyne:
10,20€
Sutaupote:
3,06€

Dao yra viena iš svarbiausių sąvokų kinų pasaulėžiūroje. Būti su dao – suvokti reiškinių esmę ir atrasti harmoniją su visa kuo. Knyga „365 dao“ – tai bandymas amžinuosius dao principus įžvelgti šiandieniniame gyvenime ir kasdienėje veikloje, suprasti, kas vyksta aplink mus ir mumyse. „Dideliu..

naujiena elakcija -30%

Lev Tolstoj

Internetu:
6,23€
Knygyne:
8,90€
Sutaupote:
2,67€

„Gyvenimo kelias" – tai religinės filosofijos ir etinės minties kūrinys, kuriame Levas Tolstojus kruopščiai susumavo viso gyvenimo patirtį. Garsiojo rašytojo pažiūros į valstybę, mokslą, darbą, religiją, bažnyčią yra savitos, kai ką netgi šiandien jos stebina ir glumina. Daugelis dorovinių dalykų, pasaulėžiūros problemų tebekelia aštrią polemiką vi..

elakcija -30%

Richard Bach

Internetu:
3,68€
Knygyne:
5,27€
Sutaupote:
1,59€

..

elakcija -30%

Bhante Gunaratana

Internetu:
6,05€
Knygyne:
8,65€
Sutaupote:
2,60€

Žvelgdami į gyvenimą pro minčių ir sampratų širmą, mes proto darinius painiojame su tikrove. Taip panyrame į tą begalinę minčių tėkmę, kad tikrovė praeina nepastebėta. Praleidžiame mums skirtą laiką įnikę į veiklą, nuolat vaikydamiesi malonumo ir pasitenkinimo, be paliovos bėgdami nuo kančios ir nemalonumų. Visą savo energiją eikvojame steng..

elakcija -30%

Hermann Hesse

Internetu:
3,89€
Knygyne:
5,57€
Sutaupote:
1,68€

..

Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (viso puslapių - 1)