Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Vinilinė plokštelė Vandenynai

Vinilinė plokštelė Vandenynai

Internetu:
50,00€
Knygyne:
50,00€
Apie
Lino Adomaičio vinilinis albumas “Vandenynai” – įkvėptas kelionių dvasios. Čia rasite daugybę vandens metaforų ir simbolių. “Albumą vandens temomis svajojau sukurti jau seniai, aš labai domiuosi vandeniu, skirtingomi...
Informacija
  • Metai 2019
  • ISBN 0000427441004

„Vinilinė plokštelė Vandenynai“ aprašymas

Lino Adomaičio vinilinis albumas “Vandenynai” – įkvėptas kelionių dvasios. Čia rasite daugybę vandens metaforų ir simbolių. “Albumą vandens temomis svajojau sukurti jau seniai, aš labai domiuosi vandeniu, skirtingomis jo formomis ir stichijomis”, – sako Linas.

Albumas “Vandenynai” išleistas CD ir dvigubos vinilinės plokštelės formatais. Išpakavę tiek kompaktinį diską, tiek vinilinę plokštelę, muzikos gerbėjai bus pamaloninti įspūdingų Lino nuotraukų knygele.

“Vandenynai” - tai 4 skirtingų nuotaikų ir muzikos žanrų albumas, kurį Linas Adomaitis įrašinėjo 4 metus. Albume net 19 kūrinių, iš kurių daugelis jau rado vietą klausytojų širdyse – tai su aktore Inga Jankauskaite įrašytas duetas “Mylėt nelengva” ir bendras darbas su reperiu Pushu “Smėlio laikrodis”. Taip pat čia puikuojasi Lietuvos Dainų šventėje legendine tapusi daina “Kol kartu” ir, ko gero, daugiausiai simpatijų pelniusi titulinė albumo daina “Vandenynai”, kurią atlikėjas dedikuoja savo pirmagimei dukrai Saulei.

“Prie šio albumo dirbo daugiau nei 150 profesionalių muzikantų. Tai kol kas mano karjeroje didžiausias darbas. Didžiuojuosi, kad ką tik šį albumą pristatėme didžiosiose šalies arenose drauge su maestro Gintaru Rinkevičium ir jo vadovaujamu LVSO kolektyvu. Šis albumas man pačiam ypatingas, nes daugelį minčių pakuždėjo dar žmonos pilvelyje plaukiojusi dukrelė Saulė. Aš jai beprotiškai dėkingas, kad mus pasirinko, kad suteikė mums tėvystės dovaną ir kad tiek daug šviesos įnešė į šį albumą”, – šypsosi Linas Adomaitis.

“Vandenynuose” melomanai išgirs Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro skambesį, gaus Kauno bigbendo funk’o dozę ir galės maudytis KTU akademinio choro “Jaunystė” balsų jūroje. Daugybė profesionaliausių šalies atlikėjų pridėjo pirštą prie šio albumo, kurį muzikos prodiuseris ir dainininkas Linas Adomaitis savo naujojoje įrašų studijoje kruopščiai redagavo ir suvedė į vieną platų, gilų, gaivų, banguotą, ramų, įvairiaspalvį, beribį vandenyną.

Vinilinė plokštelė ir CD "Vandenynai” platinamas tik knygynų tinkle VAGA.
Norintiems įsigyti CD >>

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai