Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Žmogaus anatomija. Išsamus (ir pasibjaurėtinas) vadovas po žmogaus kūną

18,11€
21,30€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Autorius Adam Kay
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 416
  • ISBN 9786090146781

Knygos „Žmogaus anatomija. Išsamus (ir pasibjaurėtinas) vadovas po žmogaus kūną“ aprašymas

„Tokia knyga vaikystėje man būtų labai patikusi.“ - Malorie Blackman.

„Jei tik ši šmaikšti ir informatyvi knyga būtų buvusi išleista, kai baisiai gėdijausi paaiškinti savo vaikams apie kūno funkcijas!“ - David Baddiel.

Žmogaus kūnas yra žavingas ir... gana keistas. Tavo keistas. Mano keistas. Tavo matematikos mokytojo – dar keistesnis. Ši knyga pasakoja, kas dedasi tavo kūne. Atsako net į tokius klausimus, kuriuos išgirdę tėvai ir mokytojai tuoj pat nukreipia kalbą. Kiek laiko gyvenime praleisi, sėdėdamas tualete? Kodėl blakstienose gyvena bjaurybės? Ar galima valgyti bubulius? Atsisėsk. Atsipalaiduok. Užsimauk gumines pirštines. Nusivesiu į kakų ir vėmalų pilną išvyką po vidurius. Pažinti žmogaus kūną dar niekada nebuvo taip smagu!

„Žmogaus anatomija. Išsamus (ir pasibjaurėtinas) vadovas po žmogaus kūną" - pirmoji garsaus Didžiosios Britanijos negrožinės literatūros autoriaus ir buvusio gydytojo knyga mažiesiems. Adam Richard Kay (g. 1980 m. birželio 12 d.) - britų komedijų rašytojas, autorius, komikas ir buvęs gydytojas. Jis geriausiai žinomas kaip bestseleriu numeris vienas tapusios knygos „Dabar tau skaudės" autorius. Dabar A. Kay yra pripažintas scenaristas. 2015 m. kartu su Danu Swimeriu parašė ir sukūrė „BBC Three" sitkomo serialą „Crims". Kaip scenaristas ir scenarijaus redaktorius yra dirbęs ir kituose televizijos serialuose: „Mrs. Brown's Boys", „Mongrels", „Watson & Oliver", „Up the Women", „Very British Problems", „Flat TV", „Our Ex Wife", „Who is America?", „Mitchell and Webb" ir „Child Genius". 2020 m. balandį paskelbta, kad „Trapeze" išleis A. Kay redaguotą asmeninių istorijų apie Nacionalinę sveikatos tarnybą (NHS) rinkinį. Knygoje, pavadintoje „Dear NHS: 100 Stories to Say Thank You", bus publikuojami tokių žvaigždžių kaip seras Paul McCartney, Louis Theroux, Caitlin Moran ir Jameela Jamil laiškai.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti