Ajurveda grožiui. Išmintis, paslaptys, patarimai, receptai.

10,97€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
12,90€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2011
  • Puslapiai 312
  • Leidykla Išmintis
  • ISBN 9786099520643

„Ajurveda grožiui. Išmintis, paslaptys, patarimai, receptai. “ aprašymas

Knygoje atskleidžiama, kaip paprastai ir nekenkiant sveikatai puoselėti bei palaikyti natūralų grožį. Leidinyje, pabrėžiant tris grožio aspektus – fizinį, protinį ir dvasinį, supažindinama su stresą neutralizuojančiu, jaunatviškumą ir grožį puoselėjančiu dienos režimu, kurio laikantis, net ir nenaudojant kosmetikos, galima išlikti optimaliai sveikiems ir gražiems. Siūloma individualiai kūno sandarai tinkama mityba ir gyvensena, aprašytos ajurvedinės grožio procedūros, kurias galima atlikti ir namų sąlygomis, kūno priežiūros patarimai, taip pat grožio problemų, susijusių su individualia kūno sandara, sprendimai ir geros emocinės būsenos bei dvasinio grožio siekimo būdai. Iliustruotoje knygoje rasite gausybę grožio puoselėjimo ir valgių receptų, išsamų vaistinių augalų žodynėlį.

Tai naujas, ajurveda pagrįstas požiūris į grožį – puikus vadovas puoselėjant visapusišką grožį ir sveikatą.


Daktaras Partapas Chauhanas (Čauhanas) iš Indijos yra vienas iš nedaugelio ajurvedos specialistų, studijavusių ir praktikuojančių ne tik akademinį, bet ir autentiškąjį senovės ajurvedos medicinos mokslą.

2004 m. Indijos prezidentas suteikė daktarui P. Chauhanui geriausio ajurvedos gydytojo titulą, o prieš metus Indijos vyriausybė apdovanojo už ajurvedos nuopelnus šaliai.

Dr. P. Chauhanas daug metų skaito šviečiamąsias paskaitas televizijoje, o vienoje programoje jis kalba kiekvieną dieną.

Lietuvoje dr. P. Chauhamas lankosi jau dešimti metai. 2006 m. kartu su ajurvedos propaguotojais Lina Lukošiene ir Aurelijum Piešinu jis įsteigė viešąją įstaigą Ajurvedos Akadenija, kuri skleidžia autentišką ajurvedos mokslą apie gyvenimą ir sveikatą.

Daktaro Partapo charizmatiškumas ir vidinė ramybė gydomai veikia tiek tuos, kurie klausosi, tiek tuos, kurie skaito jo knygas.

Viešoji įstaiga AJURVEDOS AKADEMIJA jau dešimt metų propaguoja Lietuvoje ajurvedos mokslą - tūkstantmečiais išbandytą, nekintančią ir šalutinio poveikio neturinčią sveikatos sistemą, kuri remiasi sveika mityba ir gyvensena, taip pat sveikatinimusi ir ligų priežasčių pašalinimu natūraliomis priemonėmis. Šia sistema savo veikaluose apie sveikatą vadovavosi irVydūnas.

Ajurvedos Akademijos veikla:

Švietimas

* paskaitos ir seminarai Ajurvedos Akademijoje, pas klientus ir dr. Partapo Chauhano institute Indijoje;
* 3-jų kursų tęstinės studijos;
* praktinis ajurvedinės filosofijos pažinimas Indijoje.

Ajurvedinė leidyba

Ieškokite knygynuose:

* ajurvedos daktaro Partapo Chaunano knyga Ajurveda. Mokslas apie gyvenimą ir sveikatą, 3 leidimas;
* Agnės Tarvydaitės grožinė pažintinė knyga vaikams ir suaugusiems Miglė, Ramas ir Ežiukas Ajurvedos šalyje;
* ajurvedos daktaro Partapo Chaunano knyga Ajurveda grožiui. Išmintis, paslaptys, patarimai, receptai, skirta moterims ir vyrams.

Greitai pasirodys:

* P. Chauhano receptų knyga Ajurvediniai namų vaistai;
* P. Chauhano dienynas vaikams Portfelis.

Ajurvedos Akademija inicijavo ir su partneriais įsteigė Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios medicinos rūmus.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti