Batuotas katinas

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Muzikija
Informacija
  • Metai 2018
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 32
  • Leidykla Muzikija
  • ISBN 9786099598505

Knygos „Batuotas katinas “ aprašymas

Sunku paneigti, jog šį legendinį personažą žino kiekvienas. Pirminę šios pasakos versiją 1697  metais parašė garsus prancūzų rašytojas Charles Perrault, nuo to laiko „Batuotas katinas“ tapo viso pasaulio vaikų mėgstamu personažu.

Knygelėje pasakojama apie tai, kaip po tėvo mirties trims sūnums atitenka jo palikimas. Vienas gauna malūną, kitas – asilą, o trečias – batuotą katiną. Tiesa, jaunėliui tai neatrodo vertingas palikimas, tačiau netrukus paaiškėja, jog katinas – gudrus, sumanus ir be galo protingas. Taip prasideda jųdviejų nuotykiai. 

Ši knygelės versija – praturtinta nuostabiomis ir be galo meniškomis Gabriel Pacheco iliustracijomis, kurios padės šią istoriją pamilti iš naujo.

Charles Perrault (1628 – 1703) – prancūzų rašytojas, pasakų kūrėjas, poetas ir kritikas. Rašė alegorines poemas, odes ir eiles. Parašęs tokias gerai žinomas pasakas kaip  „Batuotas katinas“, „Raudonkepuraitė“, „Miegančioji gražuolė“, „Pelenė“, „Mėlynbarzdis“ ir kt. Pagal C. Perrault pasakų siužetus yra sukurta operų ir baletų. 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti