Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Muzikija

Išdėstymas:

Viktorija Valužytė

10,88€

„Ar sapnas ateis?“ yra pirmoji naujosios serijos „Pasaulio dainos“ knyga. Ši serija kuriama pagal įvairių pasaulio tautų, šalių dainas, skirtas vaikams. Dainuodami, klausydami muzikos ir tyrinėdami iliustracijas jie gali pažinti skirtingas kultūras, pasaulio istoriją, muziką.Bežodė knyga „Ar sapnas ateis?“ sukurta pagal ukrainiečių liaudies lopšinę..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Vita Rusaitytė, Skirmantas Sasnauskas

17,34€

Tai metodinė priemonė vokalo mokytojams. „Svingas lengvai ir žaismingai“ padės pažinti svingo vokalinę muziką, atliekant specialius ritminius pratimus, dainuojant balso apšilimo pratimus ir bliuzines improvizacijas. Profesionalios fonogramos ir įdainuoti pavyzdžiai leis besimokančiam be ypatingų pastangų įsilieti į svingavimą, intuityviai atkartoti..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Indrė Šeputienė, Sonata Latvėnaitė-Kričenienė, Vita Matulytė

18,17€

Tai edukacinio ciklo „Klasikinė muzika vaikams“ 2-oji knyga (1-oji yra „Vienaragio mįslė").  „Maestro (ne)leidžia groti“ yra paveikslėlių knyga apie genialaus žmogaus, išskirtinės asmenybės, žinomo XIX a. Prancūzijos kompozitoriaus Šarlio Kamilio Sen Sanso pasiekimus, išgyvenimus, ieškojimus ir atradimus. Pasakojimas kuriamas remiantis meninin..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Geoffroy de Pennart

12,15€

„Muzikalioji karvė Sofija“ – tai ne tik smagi istorija apie karvę muzikantę, bet ir įkvepiantis bei motyvuojantis pasakojimas visiems, turintiems svajonių, tačiau kartais pritrūkstantiems ryžto ir atkaklumo. Sofija yra žavinga karvutė, kuri pritardama sau pianinu mėgsta dainuoti. Kiekvieną vakarą daugybė žmonių susirenka p..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Oliver Jeffers, Sam Winston

18,17€

Originalios, neįtikėtinai daug detalių ir prasmių slepiančios „Knygų vaiko“ iliustracijos veda į iš pirmo žvilgsnio paprastą, tačiau išties užburiančią ir nepamirštamą kelionę per žodžių jūras, nuotykių kalnus, kosmoso tyrus, pasakų girias – į ten, kur vaizduotės ir išmonės namai svetingai atberia duris..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Sonata Latvėnaitė-Kričenienė, Petras Kričena

12,86€

Ne visada turime laiko ir žinių prasmingai žaisti ir būti su vaikais. Ciklas „Žaiskime pasaką" padeda suaugusiems prisiminti vaikystės pasakas, daineles, atveria nežinomus, pamirštus istorijos puslapius ir suburia vaikus ir suaugusius bendrai veiklai. Muzikinė pasaka pagal lietuvių tautosaką „Jaučio trobelė“ – tai ketvirtasis ciklo „Žaiskime pasak..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Sonata Latvėnaitė-Kričenienė, Jolanta Vaišvilienė

12,86€

Dvynukai Adelė ir Augustas pirmą kartą apsilanko paslaptingoje filharmonijoje. Nuoširdžiai susidomėję vaikai žiūri teatralizuotą koncertą apie Vienaragį, kuris bičiulių buvo išsiųstas į Žemę, kad atrastų savo stebuklingąsias galias. Atvykėliui teko patirti tris išbandymus. Svetimame pasaulyje atsiradęs, nepriimtas vietinių ir savo namų besiilgintis..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Charles Perrault, Gabriel Pacheco

8,71€

Sunku paneigti, jog šį legendinį personažą žino kiekvienas. Pirminę šios pasakos versiją 1697  metais parašė garsus prancūzų rašytojas Charles Perrault, nuo to laiko „Batuotas katinas“ tapo viso pasaulio vaikų mėgstamu personažu. Knygelėje pasakojama apie tai, kaip po tėvo mirties trims sūnums atitenka jo palikimas. Vienas gauna malūną, kitas ..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Sonata ir Petras Kričenos

12,86€

Ši knygelė tai – meninio ugdymo mokyklėlės „Strazdanėlės" vadovų: muzikos pedagogės Sonatos Latvėnaitės-Kričenienės  ir  jos vyro kompozitoriaus Petro Kričenos sukurta muzikinė  istorija, paremta lietuvių liaudies tautosaka ir naujai skambančiu muzikiniu folkloru. Pasaką seka dainininkė Veronika Povilionienė. Tai – pirmoji muzikinio ciklo „Žaidžiam..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Julija Stonytė

1,20€

Piešta ranka spalvinimo knygelė „Žiema“ skirta vaikams, mėgstantiems spalvinti su pasteliniais pieštukais, flomasteriais, kreidelėmis. Knygelę sudaro piešiniai su žaismingomis užduotimis, kurios moko skaičiuoti, skatina mąstyti, pažinti ir susipažinti su bundančia pavasario gamta, spalvomis, kurios žadina vaizduotę ..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Julija Stonytė, Ieva Stonytė

Piešta ranka spalvinimo knygelė „Vasara" skirta vaikams mėgstantiems spalvinti su pasteliniais pieštukais, flomasteriais, kreidelėmis. Knygelę sudaro 16 piešinių su žaismingomis užduotimis kurios moko skaičiuoti, skatina mąstyti, pažinti ir susipažinti su bundančia pavasario gamta, spalvomis. ir žadinančiomis vaizduo..

Išparduota

Lina Etimantytė-Valužienė

Pagal J. S. Bacho preliudo ir fugos C-dur.Bežodė paveikslėlių knyga „Išgirsti dieną“ apima muzikos, dailės ir gamtos pasaulį. Dailininkė L. Eitmanytė-Valužienė skirtingomis dailės technikomis jautriai ir estetiškai atskleidė mikro – makro pasaulius. Iliustruotoja pavaizdavo sraigės, kuriai įvairias kliūtis įveikti padėjo drugelis, varlė ir peliukas..

Išparduota

Gabriel Pacheco

Ši istorija nutiko seniai, tuomet, kai burtai ir kerai galėjo pakeisti pasaulio tvarką. Burtininkai buvo stipresni už gamtos jėgas, už gyvenimą, net už mirtį, bet ne už meilę...Viename gūdžiame miške ant ežero kranto gražuolė princesė Odeta liūdėjo į dausas iškeliavusių tėvų. Netikėtai pasirodė nepažįstamasis – tai fon Rotbartas, piktasis grafas. J..

Išparduota

Jolanta Vaišvilienė, Sonata Latvėnaitė-Kričenienė

Atnaujintas „ Vienragio mįslės“ leidimas.„– Aš nukritau nuo debesies,Iš tolimos ir nuostabios šalies –Ten Rojaus sodai kvepia obuoliais,Ten pievos nusagstytos perlais dideliais.“Dvynukai Adelė ir Augustas pirmą kartą apsilanko paslaptingoje filharmonijoje. Nuoširdžiai susidomėję vaikai žiūri teatralizuotą koncertą apie Vienaragį, kuris bičiulių buv..

Išparduota

Julija Stonytė

Piešta ranka spalvinimo knygelė „Ruduo“ skirta vaikams, mėgstantiems spalvinti su pasteliniais pieštukais, flomasteriais, kreidelėmis. Knygelę sudaro piešiniai su žaismingomis užduotimis, kurios moko skaičiuoti, skatina mąstyti, pažinti ir susipažinti su bundančia pavasario gamta, spalvomis, kurios žadina vaizduotę ..

Išparduota

Julija Stonytė

..

Rodoma nuo 1 iki 16 iš 16 (viso puslapių - 1)