Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Jaučio trobelė

Jaučio trobelė

Internetu:
12,86€
Knygyne:
15,50€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Muzikija
Informacija
  • Metai 2015
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 48
  • Leidykla Muzikija
  • ISBN 9786099552378

Knygos „Jaučio trobelė “ aprašymas

Ne visada turime laiko ir žinių prasmingai žaisti ir būti su vaikais. Ciklas „Žaiskime pasaką" padeda suaugusiems prisiminti vaikystės pasakas, daineles, atveria nežinomus, pamirštus istorijos puslapius ir suburia vaikus ir suaugusius bendrai veiklai. Muzikinė pasaka pagal lietuvių tautosaką „Jaučio trobelė“ – tai ketvirtasis ciklo „Žaiskime pasaką“ leidinys. Pirmoje knygos dalyje rasite iliustruotą lietuvių liaudies pasaka apie jautuko kalvio nuotykius su miško žvėrimis ir kaip jis namą statė. Antroje dalyje pristatomi pasakoje minėti amatai, senieji darbai, iliustruoti autentiškomis nuotraukomis iš Panevėžio krašto muziejaus. Kiekvienam amatui parinkti itarpai iš lietuvių folkloro, yra dainelių natos ir žodžiai. Kartu su knyga parduodama kompaktinė plokštelė, kurioje įrašyta folkloro atlikėjos Veronikos Povilionienės sekama pasaka. Pasakojimą ir dainas papildo įvairiais instrumentais ir balsais atliekami muzikiniai vaikų folkloro, žaidimų, smulkiosios tautosakos ir originalios šiuolaikinių kompozitorių kūrybos intarpai. Kompakte yra dainelių fonogramos.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti