Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -50%
Bitė ir aš. Pasakojimas apie draugystę

Bitė ir aš. Pasakojimas apie draugystę

5,20€ 10,40€
Sutaupote:
5,20€

Apie

Alison Jay „Bitė ir aš“3–6 m. vaikamsTai nuostabus pasakojimas apie mergaitės ir bitės pažintį. Atgaivinusi bitutę maža mergaitė mokosi draugauti ir mylėti gamtą.Kadaise pro kūrėjos Alison Jay studijos lan...
Leidykla: Alma littera
Autorius Alison Jay

Informacija

  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 32
  • ISBN 9786090141243

Knygos „Bitė ir aš. Pasakojimas apie draugystę“ aprašymas

Alison Jay „Bitė ir aš“

3–6 m. vaikams

Tai nuostabus pasakojimas apie mergaitės ir bitės pažintį. Atgaivinusi bitutę maža mergaitė mokosi draugauti ir mylėti gamtą.

Kadaise pro kūrėjos Alison Jay studijos langą įskrido bitė ir išsekusi, bejėgė nukrito ant žemės. Alison pagailo bitės, pamaitino ją saldintu vandeniu, ir netrukus ši vėl išskrido. Tolesnę ir labai gražią istorijos dalį autorė išgalvojo.

Knygelės pabaigoje rasite bičių mėgstamiausių gėlių sąrašą. Galėsite pasėti jų savo namuose ir taip prisidėti prie šių nykstančių, bet tokių naudingų vabzdžių išsaugojimo. Tegul ši knygelė pažadina meilę gamtai ir primena mums, kad draugystė gali pakeisti pasaulį!

„Bitė ir aš“

Skatina pažinti gamtos pasaulį ir elgtis atsakingai

Moko gerumo ir atjautos

Jaukios iliustracijos lavina estetinį suvokimą

Alison Jay – britų rašytoja ir iliustruotoja, kurios knygos išsiskiria itin šiltomis, jaukiomis ir kartu žaismingomis iliustracijomis.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai