Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Blue orange

Išdėstymas:

10,16€

vienas naujausių, populiariausių ir geriausiai pasaulyje vertinamų vakarėlių kortų žaidimų sugrįžta. Su naujomis taisyklėmis, personažais ir dar daugiau juoko bei geros nuotaikos. Žaidėjai deda ant stalo kortas, kartoja tuos pačius penkis žodžius, o sutapus žodžiui ir paveikslėliui, ploja ranka per stalą! Svarbiausia nesusipainioti ir nebūti paskut..

Turime sandėlyje

15,26€

Kortelių dėliojimo žaidimas Downtown Farmers Market yra panašus į nelengvą, bet labai įdomų galvosūkį. Žaidėjai keliauja į ūkininkų turgų, kuriame jų laukia aštuonios užduotys - surinkti konkrečių produktų kombinacijas. Šios kertasi tarpusavyje, todėl kiekvienas ėjimas ir pasirinkimas yra ypač svarbus ir turės įtakos visam žaidimui. Žaidimas yra ne..

Turime sandėlyje

23,76€

Muzika suartina žmones, o tai, ko žmogus klausosi, atspindi jį patį. Žaidime Disc Cover sujungiamas nuostabiojo vakarėlių žaidimo Dixit mechanika ir pačios populiariausios bei žaidėjų mėgiamiausios dainos. 73 dailininkų pieštos kortos taps spalvingais ir užburiančiais albumų viršeliais, o žaidėjai turės pasirinkti, kuri iš jų geriausiai tinka žaidi..

Turime sandėlyje

13,60€

„Cross Clues“ – tai žodžių ir užuominų žaidimas, kuriame žaidėjai vienu žodžiu bando apibūdinti ir susieti du skirtingus ir iš pažiūros nieko bendro neturinčius žodžius. Žaidimas žaidžiamas raidėmis ir skaičiais sužymėtame lauke, kurio skirtinguose taškuose susikerta du atsitiktiniai žodžiai (pvz., ratas ir atostogos). Konkrečias poras nurodo atsit..

Turime sandėlyje

10,20€

Tako, Katė, Ožka, Sūris, Pica: gerai įsidėmėk šiuos 5 žodžius! Kai tik sutaps ištartas žodis ir paveiksliukas kortelėje, ranka PLOKITE per stalo viduryje esančias kortas. Paskutinis tai padaręs turi paimti visas kortas. Laimi žaidėjas, pirmas atsikratęs visų savo kortų. Atsargiai, kad nesusipintų liežuvis!Žaidėjų amžius: 8+ metai. ..

Turime sandėlyje

Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (viso puslapių - 1)