Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija -30%
Tik tu gali išgelbėti žmoniją

Tik tu gali išgelbėti žmoniją

Internetu:
2,03€
Sena kaina:
2,90€
Sutaupote:
0,87€

Apie

Terry Pratchett – šiuolaikinis britų rašytojas, kuriam populiarumu bei parduotų knygų tiražais Britanijoje ne...
Leidykla: Bonus Animus

Informacija

  • Metai 2012
  • Puslapiai 200
  • Leidykla Bonus Animus
  • ISBN 9789955754244

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Tik tu gali išgelbėti žmoniją “ aprašymas

Tik tu gali išgelbėti žmoniją

Terry Pratchett – šiuolaikinis britų rašytojas, kuriam populiarumu bei parduotų knygų tiražais Britanijoje neprilygsta net ir pati J. K. Rowling.

Rašytoją pasaulyje išgarsino jumoristinių fantastinių knygų serija ,,Plokščiasis pasaulis" (,,Discworld"). Be to, T. Pratchett plunksnai priklauso ir daugybė knygų, nepatenkančių į šią seriją, žymiausios iš jų – skirtos vaikams ir paaugliams, rašytojas yra apdovanotas prestižiniu ,,Carnagie Medal" apdovanojimu už kūrinius vaikams.

                     

 
,,Tik tu gali išgelbėti žmoniją" – pirmoji paaugliams skirtos trilogijos knyga apie Džonio Maksvelo nuotykius. Dvylikametis Džonis, gavęs piratinę žaidimo ,,Tik tu gali išgelbėti žmoniją" kopiją,, susiruošė sunaikinti ateivių laivyną. Bet netikėtai jis sulaukė žaidimo priešininkų žinutės, kad ateiviai pasiduoda. Išvydęs jų kapituliaciją, Džonis atsiduria kompiuteriniame žaidime ir turi apsispręsti, ar imsis dvylikamečiui visai  nebūdingo dalyko – atsakomybės už kitus ir pareigos padėti pakliuvusiems į bėdą. Džonis dvejoja, bet galiausiai pasirūpina saugiu ateivių laivyno, kurį vis stengiasi sunaikinti kiti žaidėjai, grįžimu į jų gimtąją planetą.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai