Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Emilis iš Lionebergos

Emilis iš Lionebergos

Internetu:
12,36€
Knygyne:
14,90€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Garnelis
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 352
  • Leidykla Garnelis
  • ISBN 9789955883562

Knygos „Emilis iš Lionebergos “ aprašymas

Penkiametis Emilis atrodo angeliškai, tačiau visi mano, kad jis laukinis, užsispyręs ir išdykęs. Emilis – protingas ir smalsus išsiblaškėlis, mėgstantis apversti aukštyn kojomis aplinkinių gyvenimą. Tiesa, Emilio išdaigos visada linksmos ir niekada nebūna piktos. Jis negali pakęsti, kai kiti kenčia, ir padarys viską, kad padėtų. Emilis turi tik gerų ketinimų, bet veikia savo nuožiūra, nepaisydamas socialinės hierarchijos ir suaugusiųjų autoritetų.

 

Astrid Lindgren kūrinys „Emilis iš Lionebergos“ maloniai nustebina skaitytoją tikroviškais personažais ir šmaikščiomis istorijomis, o Bjorno Bergo iliustracijos patraukia kiekvieno akį.


Astrida Lindgren (1907-2002) nepradėjo kurti knygų vaikams, kol jai sukako 37 metai. Nepaisant džiugios vaikystės, A. Lindgren gyvenimas nebuvo lengvas: anksti susilaukė nesantuokinio kūdikio ir nusprendė jį auginti viena. Vėliau ji sukūrė šeimą ir visa širdimi pasinėrė į knygų rašymą. Šiandien didžiausia pasaulyje vaikų ir jaunimo literatūros premija vadinama jos vardu.


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti