Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Būti tigru

Būti tigru

Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Nieko rimto
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 32
  • Leidykla Nieko rimto
  • ISBN 9786094415432

Knygos „Būti tigru“ aprašymas

 

Ša! Tik pažvelkit, ką matom. Jis didelis, dryžuotas, o nasrai pilni

sniego baltumo dantų. Jau žinot, kas tai? Taip, tai...

TIGRAS.

O būti tigru – išties nuostabus dalykas. Nori sužinoti, kaip atrodo mano diena? Kuo greičiau atsiversk šią knygelę ir sužinosi, ką veikia, kaip pokštauja ir ką mėgsta tikrų tikriausi TIGRAI!

Tigras – paprastas gyvūnas. Jis mėgsta leisti savo dienas klajodamas po džiungles, kartais nusnausdamas saulės atokaitoje ir besiklausydamas apie jo apetitą bei įpročius sklandančių gandų. Bet atėjus nakčiai atsiskleidžia tikrieji nuostabą keliantys tigro pomėgiai. „Būti tigru“ – šilta ir nuotaikinga paveikslėlių knyga, primenanti mums, kad kartais gyvūnai (ir žmonės) gali pasielgti netikėtai.

Pšemyslavas Vechterovičius (Przemysław Wechterowicz) yra daug talentų turintis lenkų rašytojas, parašęs jau 27 knygas, išleistas daugybe kalbų visame pasaulyje. Šio rašytojo knygos pripažįstamos kritikų ir gavusios ne vieną apdovanojimą Lenkijoje bei užsienyje. Jis gyvena Varšuvoje su savo žmona, dukra ir pagyvenusia kate.

Emilija Dziubak (Emilia Dziubak) – itin talentinga tarptautinio dėmesio sulaukusi lenkų dailininkė. Gausiai apdovanota savo šalyje, ji savo užburiančiais piešiniais puošia Lenkijos bei užsienio rašytojų knygas.

 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti