Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Darbo knyga su astrologinėmins rekomendacijomis 2022m.

Darbo knyga su astrologinėmins rekomendacijomis 2022m.

Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Autorius Astro Ganesa
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 400
  • ISBN 9786094758287

„Darbo knyga su astrologinėmins rekomendacijomis 2022m.“ aprašymas

Šių laikų žmogus nuolat skubantis. Laikas tapo tam tikra prabanga, todėl, ne tik verslo žmogui, bet kiekvienam būtina numatyti dienos darbus, planuoti laiką, nes jo visada stinga. Ši knyga padės gyventi  taip, kad kiekviena diena būtų sėkminga bei produktyvi. Ji kasdien bus šalia, žengs drauge, patars, padės, padrąsins, gal net nuramins. 

Kiekvienas žmogus nori gyventi geriau, sulaukti didelės likimo sėkmės. Lengviau eiti gyvenimo keliu, kuriame gausu įvairių pasirinkimų: norų, sprendimų, net pagundų. Todėl ne vieną kamuoja klausimas: ,,Kaip nesuklysti?” Vieni mano, jog viskas nuspręsta iš aukščiau, neabejoja savo būties fatališkumu ir nuolankiai paklūsta gyvenimo iššūkiams. Kiti tiki savo didžiulėmis jėgomis kurti likimą, todėl aktyviai domisi, ieško, ir jiems pavyksta. Yra tik viena visiems tiesa: žmogus – Visatos dalis, todėl tarpusavio sąveika neišvengiama. Tačiau kiekvienas iš mūsų turime įtakos savo gyvenimui. Žmogų nuolat veikia ne tik gamtinė aplinka, bet ir dangaus kūnai neabejotinai turi reikšmės mūsų savijautai, sveikatai, nuotaikai, net gyvenimo įvykiams. Jie iš dalies lemia, ar sėkmingai, ar nesėkmingai susiklostys mūsų būtis. Svarbiausia, kaip žmogus reaguoja, kaip suvokia, kaip geba prisitaikyti, kokį atsaką skleidžia. Todėl vieni nesąmoningai netinkamu metu daro svarbiausius gyvenimo sprendimus, drąsiai žengia rizikingus žingsnius, o po to koneveikia likimą, aplinkinius dėl patirtų nesėkmių. O kiti stebi, analizuoja, domisi, klausia, tariasi ir netinkamu metu atsisako svarbių sprendimų, būna atsargesni, laukia palankesnių dienų - taigi ramiau bei sėkmingiau nueina jiems skirtą gyvenimo kelią. Žmogus visada gali pasirinkti. Kuo didesnis sąmoningumas, savųjų galių suvokimas ir gebėjimas prisitaikyti prie jį veikiančios aplinkos, tuo gražesnis, harmoningesnis jo egzistencijos sąlytis su Visata.

 Jau laikai knygą savo rankose. Taigi susimąstyk: gal ne be reikalo? Visata suvedė Tave su ja...


Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti