Detektyvo žaidimas Trys ??? ALARM SYSTEM 8+

9,56€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Kosmos
Informacija
  • ISBN 4002051665210

„Detektyvo žaidimas Trys ??? ALARM SYSTEM 8+“ aprašymas

Naudojant signalizacijos sistemą, galima ją pritvirtinti prie stalčių ar spintelių.

Jei kas nors gauna neteisėtą prieigą prie slaptų dokumentų ar įrodymų, pasigirsta garsinis įspėjamasis signalas, kuris gąsdina visus įsibrovėjus.

Naudojimo instrukcija:

Judesio detektorius jungiklį nustatykite į padėtį „M“. Raudonas šviesos diodas rodo, kad detektorius yra paruoštas. Įdėkite prietaisą, pavyzdžiui, į stalčių ar spintelę. Kai tik nepageidaujamas įsibrovėlis atidaro stalčių ar spintelę, o prietaisas sujuda, jis siunčia garsą. Judesio detektoriui reikalingos geros šviesos sąlygos.Kaip veikia judesio detektorius?Judesio detektorius reaguoja į pokyčius nuo šviesos iki tamsos ir atvirkščiai. Tada šviesos jutiklis siunčia atitinkamą signalą ir suskamba pavojaus signalas.2. Vibracijos detektoriusJungiklį nustatykite į padėtį „V“. Raudonas šviesos diodas rodo, kad detektorius yra paruoštas. Naudodami šį nustatymą, galite apsaugoti savo kuprinę arba, pavyzdžiui, knygoje esančius slaptus dokumentus. Įdėkite gangsterio žadintuvą į savo krepšį arba ant knygos. Jei saugomas objektas yra perkeltas, prietaisas ima vibruoti ir suskamba pavojaus signalas. Vibracijos detektorius veikia ir tamsoje.Kaip veikia vibracijos detektorius?Vibracijos detektorius matuoja savo pagreitį, t.y. judėjimo pokyčius. Pagalvokite, kai esate automobilyje: vos pastebite, kai važiuojate pastoviu greičiu, tačiau pastebite, kai automobilis įsibėgėja ar stabdo, nes jūsų kūnas juda. Vibracijos detektoriuje taip pat yra judama dalis, kuri juda taip pat, kaip jūsų kūnas, pasikeitus judesiui.Kai tik jums nereikia įrenginio, išjunkite jį, kad sutaupytumėte maitinimo elemento energiją.

Kiekvienoje pakuotėje yra originali gamintojo instrukcija su iliustracijomis. 

Gamintojas: KOSMOS, Vokietija.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti