Dvasinės praktikos svarba ir šiuolaikinis gyvenimo ritmas
Kiekviena į Žemę ateinanti dvasinė praktika atitinka to meto žmogaus suvokimo lygį, jo būsenas ir energetiką. Anksčiau žmonės gyveno švaresnėje aplinkoje, nepatirdami tokio intensyvaus psichologinio krūvio. Šiandien žmogaus gyvenimas yra perkrautas – ne tiek fiziškai, kiek psichiškai ir emociškai. Dauguma žmonių neturi nei laiko, nei įgūdžių save harmonizuoti, nurimti ir atgauti fizines ir psichines jėgas po darbo dienos.
Reiki – tai labai sena ir efektyvi gydymo rankomis sistema, pasiekusi mus iš amžių glūdumos. Reiki – japonų kalbos žodis, sudarytas iš dviejų dalių. Skiemuo „Rei“ atspindi metodo universalumą ir apima Dvasios bei Sielos lygmenį. Skiemuo „Ki“ reiškia gyvybinę energiją. Taigi, „Reiki“ – universali gyvybinė energija. Šios sistemos pagrindas užgimė Tibete, iš kur ji paplito senovės Egipte, Graikijoje, Indijoje, Kinijoje ir Japonijoje. Praėjusio amžiaus pradžioje šį metodą naujam gyvenimui prikėlė japonas gydytojas Mikao Usui.
Pristatoma knyga yra Reiki praktinis vadovas, kuriame išsamiai aprašoma Reiki savigydos sistema bei aprašomos individualios praktikos. Pateikiamos unikalios meditacijos, žmogaus energetinė struktūra, dvasinė filosofija ir rytų išminis.
Apie autorių:
PROF.AKAD. HARPREET SINGH HEERA
Tarptautinės organizacijos "Advance Natural Healing System" USUIS SHIKI RYOHO vadovas, gydytojas kardiologas, medicinos mokslų daktaras, 36 Reiki krypčių meistras bei Ajurvedos ir netradicinės medicinos gydytojas. 2011 metais dr. Harpreet Singh Heera buvo suteiktas netradicinės medicinos gydytojo, o 2012 metais – gydytojo sanologo vardas.
Renginys knygyne VAGA PPC Ozas 01.19 > https://www.facebook.com/events/2499784703597772/
Renginys knygyne VAGA PLC Mega 01.20 > https://www.facebook.com/events/2461691774069154/