Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -15%
Fėjų slėnis ( žurnalas vaikams)

Fėjų slėnis ( žurnalas vaikams)

Internetu:
3,49€
Knygyne:
4,10€
Apie
Edukacinis, pažintinis, vaizduotę, kūrybiškumą ir bendradarbiavimą skatinantis, vertybes puoselėjantis žurnalas vaikams nuo 5 iki... 95 metų, taigi, visai šeimai. Lėlininkė ir Fėjų slėnio įkūrėja Edita Lei yra parašiusi ir išleidusi keturias knygas:...
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 40
  • Leidykla UAB Aridėja
  • ISBN 9772538836000

„Fėjų slėnis ( žurnalas vaikams) “ aprašymas

Edukacinis, pažintinis, vaizduotę, kūrybiškumą ir bendradarbiavimą skatinantis, vertybes puoselėjantis žurnalas vaikams nuo 5 iki... 95 metų, taigi, visai šeimai. Lėlininkė ir Fėjų slėnio įkūrėja Edita Lei yra parašiusi ir išleidusi keturias knygas: „Miglų slėnio Fėjų pasakos“, „Miglų slėnio fėjų burtai“, „Laiškas fėjai“ ir „Fėjų muzika“. Skaitytojų pripažinimo sulaukusių knygų personažus jau pamilo vaikai ir suaugusieji, tad nuo šiol fėjos, gnomai, drakonai, žiniuonės ir visi kiti personažai, jų nuotykiai, istorijos, pasakos apie juos ir daug kitų gerų dalykų persikelia į lengvesnį, dinamiškesnį, interaktyvesnį formatą – 40 puslapių žurnalą. “Fėjų slėnis“ - tai 100 proc. originalus turinys: unikalios nuotraukos, autentiškas tekstas. Visi personažai yra tikri, nes juos galima pamatyti gyvai. Tai knygų ir žurnalo autores sukurtos rankų darbo lėlės, kurios gyvena Fėjų slėnio galerijoje Garliavoje.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai