Fiziko užr. XI-XII kl. Elektra

Fiziko užr. XI-XII kl. Elektra

Internetu:
2,47€
Knygyne:
2,60€

Apie

Sunkiai įsivaizduojame šiuolaikinį gyvenimą be elektros. Magnetiniai laukai – kur aš gyvenu? Bevielis elektros energijos perdavimas – praeities, dabarties ar ateities technologijos? Kokią patalpų šildymo sistemą įs...
Leidykla: Šviesa

Informacija

  • Metai 2015
  • Puslapiai 72
  • Leidykla Šviesa
  • ISBN 978543006428

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Fiziko užr. XI-XII kl. Elektra“ aprašymas

Fiziko užr. XI-XII kl. Elektra

Sunkiai įsivaizduojame šiuolaikinį gyvenimą be elektros. Magnetiniai laukai – kur aš gyvenu? Bevielis elektros energijos perdavimas – praeities, dabarties ar ateities technologijos? Kokią patalpų šildymo sistemą įsirengti namuose? Šie ir panašūs klausimai anksčiau ar vėliau iškyla kiekvienam žmogui. Būtent dėl to šiame, trečiajame, „Fiziko užrašų XI–XII klasei“ sąsiuvinyje daugiausia dėmesio ir skiriama kasdienėms situacijoms, jų modeliavimui, kūrybai ir tyrinėjimui. Pateikiamos probleminės situacijos neturi vienintelio teisingo sprendimo būdo, todėl jums prireiks ne tik fizikos žinių, bet ir gerų, originalių idėjų planuojant tiriamąsias veiklas, kūrybiškumo renkantis priemones, gilesnio supratimo analizuojant duomenis, bendradarbiavimo diskutuojant ir kritinio mąstymo ieškant atsakymo į probleminius klausimus ar atliekant užduotis. Jei kiltų sunkumų, patarimų galėsite rasti mobiliuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu nuskenavę užrašuose pateiktus QR kodus.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai