Geografija. Vad. 6 kl. (ATRASK)

Geografija. Vad. 6 kl. (ATRASK)

Internetu:
16,63€
Knygyne:
17,50€

Apie

Naujo geografijos mokymosi komplekto VI klasei paskirtis – skatinti mokinius aktyviai mokytis, taikyti turimas žinias, gebėjimus ir kitą patirtį, išsamiau analizuoti ir vertinti įvairius šaltinius, įsitraukti į aktyvią veiklą stebint, tiriant ir renk...
Leidykla: Šviesa

Informacija

  • Metai 2015
  • Puslapiai 126
  • Leidykla Šviesa
  • ISBN 978543006440

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Geografija. Vad. 6 kl. (ATRASK)“ aprašymas

Geografija. Vad. 6 kl. (ATRASK)

Naujo geografijos mokymosi komplekto VI klasei paskirtis – skatinti mokinius aktyviai mokytis, taikyti turimas žinias, gebėjimus ir kitą patirtį, išsamiau analizuoti ir vertinti įvairius šaltinius, įsitraukti į aktyvią veiklą stebint, tiriant ir renkant geografinę pasaulio bei artimiausios aplinkos dėlionę. Mokydamiesi iš naujojo geografijos komplekto šeštokai nagrinės skatinančias mąstyti užduotis, kels hipotezes, atliks tyrimus, pvz.: Kodėl žmonės gyvena neįprastose vietose? Kodėl į vienas Žemės vietas pavasaris ateina anksčiau, o kitas vėliau? Iš kur žinome, kad mus supa oras ? Ar Europos ir Azijos žemynas gali judėti? Serijos ATRASK geografijos komplektas VI klasei parengtas problemų sprendimu grįsto mokymosi principu. Komplektą sudaro spausdintiniai „Jaunojo geografo užrašai“ (2 dalys), vadovėlis ir skaitmeniniai ištekliai skaitmeninėje mokymosi aplinkoje http://e.sviesa.lt.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai