Grufas

9,31€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
10,95€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 32
  • ISBN 9786090149539

Knygos „Grufas“ aprašymas

Vaikams nuo 3 metų. 

Juokinga ir pamokanti eiliuota knygelė, kurios vaikai nenorės paleisti iš rankų. 

Grufas – tai grufas. Nejaugi nesupratai!

Jo iltys baisios, baisūs nagai. Nasrai ir dantys – menki juokai.“

Mažam peliukui plėšrūnų pilname miške labai pavojinga... Nebent tas peliukas nepaprastai protingas!

Savo išgalvota pabaisa grufu peliukas gąsdina kiekvieną, kas tik taikosi jį suryti, – gudriausią lapę, plėšrią pelėdą ir netgi gyvatę. Vos išgirdę apie grufo nagus ir iltis šie bėga nuo peliuko tolyn neatsisukdami, o mažylis patenkintas kvatojas! Skaitytojai šia istorija taip pat netiki, tik garsiai juokiasi, o ritmingos eilėraštukų eilutės ir mieliausios iliustracijos taip sužadina vaikų vaizduotę, kad norisi per mišką keliauti kartu su narsiu herojumi.

Bet ką darys peliukas, jei pasirodys, kad grufas visai neišgalvotas? Ar pavyks gudruoliui išsisukti ir nuo grufo nasrų? Neišsigąskite – net ir gauruotasis grufas turįs baimių.

Julia Donaldson ir jos istorijos niekada nenuvilia, o ši iliustruota knyga apie vaikų mylimiausią monstrą yra ta, kurią kiekvienas mažylis nekantraus išgirsti prieš miegą.

„Grufas“:

• moko gyvenimo iššūkius įveikti išmintimi ir gudrumu;

• lavina vaizduotę ir plečia žodyną;

• juokingos situacijos ugdo humoro jausmą;

• eiliuotas tekstas lavina ritmo ir rimo pojūtį;

• meniškai vertingas kūrinys ugdo estetinį skonį.

Tai nuostabi istorija apie drąsą ir baugiai atrodančių kliūčių bei silpnybių atradimą. Surask tą baimę ir panaudok ją prieš save!

Knygą sukūrė mylima britų rašytoja Julia Donaldson su neprilygstamu vokiečių iliustruotoju, daug metų dirbančiu Jungtinėje Karalystėje, Axeliu Scheffleriu. Jų šmaikštusis „Grufas“ dar prieš 20 metų taip sužavėjo vaikus, kad šiandien knyga turi daug tęsinių, yra pelniusi daugybę apdovanojimų ir išversta į kone 30 kalbų bei nuolat perleidžiama. Pagal knygą 2009 m. pastatytas animacinis filmas.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti