Kakė Makė ir netvarkos nykštukas

4,72€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
6,95€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2011
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 36
  • Leidykla Alma littera
  • ISBN 9789955387657

Knygos „Kakė Makė ir netvarkos nykštukas “ aprašymas

Kornelijos niekas nevadina kitaip, kaip tik Kake Make. Būtent šis vardas puošia mėgstamiausias jos kelnes su plačia kišene ir įvairiaspalviais langeliais. Niekas jos nevadina tikruoju vardu, bet dėl to Kakė Makė nesuka galvos – jai daug labiau rūpi žaisti ir prisigalvoti įvairiausių išdaigų bei nuotykių. 

Žaisti smagu, bet... Kakė Makė nelabai mėgsta tvarkytis! Mergaitė drąsi ir išradinga, kasdien susigalvoja vis naujų veiklų ir atranda naujų svajonių. Ji nori būti architekte, skulptore, dviratininke, o kai lyja – bibliotekininke. Bet po kiekvieno jos žaidimo lieka krūva daiktų, nes ji visai netrokšta tapti... žaislų tvarkytoja. Tačiau net nuobodžiausia veikla tampa įdomi, jei ją lydi žaidimai ir smagūs išbandymai!

„Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas“ – pirmoji dailininkės ir rašytojos Linos Žutautės knyga, kurioje prasideda neįtikėtino populiarumo sulaukę nenuoramos Kakės Makės nuotykiai.

Knygos autorė dailininkė L. Žutautė teigia, kad sukurti Kakės Makės seriją ją paskatino… knygų trūkumas. Jos sūnus jau nuo pirmųjų metų domėjosi knygomis, tačiau tuo metu lietuviškų paveikslėlių knygų nebuvo. Todėl dailininkė savo sūnui ėmė pasakoti istoriją apie patrakusią mergaitę Kakę Makę. Knygelės „Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas“ siužetą pasufleravo tai, kas buvo tuo metu aktualu – Linos Žutautės sūnaus žaislai mėtėsi visuose namuose, o prašymai susitvarkyti buvo bevaisiai. Tada Kakę Makę, o kartu ir autorės namus, aplankė... Netvarkos nykštukas.

Kakės Makės paveikslėlių knygos – itin populiari knygelių serija apie penkerių metų mergaitę, kuri mėgaujasi vaikyste ir bando pažinti ją supantį pasaulį! O pažindama jį herojė susiduria su įvairiomis situacijomis ir iššūkiais: baime, pavydu, pykčiu, tinginyste. Netikėtos istorijos, pasakojamos pasitelkiant gausybę unikalių iliustracijų, ne moralizuoja, o padeda sužadinti vaiko vaizduotę ir skatina jį patį rasti teisingą atsakymą.

 „Vaiko aplinkoje gausu įdomių užsiėmimų. Dar smagiau vieną veiklą keisti kita ir išvengti nuobodulio. Argi nekeista, kad suaugusieji, užuot džiaugęsi tokia gausybe nuveiktų veiklų, rimtu veidu ištaria: „Laikas tvarkytis!“ Kaip elgtis, kad jie vienu žodžiu ar piršto krustelėjimu nesugadintų viso džiaugsmo? Prisiminkite: kai varginantis darbas tampa iššūkiu, gimsta tikri nuotykiai. Būtent tai šioje istorijoje primena mums visiems Netvarkos nykštukas“, – apie knygą kalba psichologė Asta Blandė.

„Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas“ turtina žodyną, lavina emocinį intelektą ir ugdo vaizduotę, taip pat skatina svajoti ir išbandyti kuo daugiau įvairesnių veiklų, moko, kad gyvenime esti ne tik žaidimai ir malonios veiklos – kartais reikia užsiimti ir mažiau džiaugsmo teikiančiais dalykais, pavyzdžiui, tvarkytis. Knygoje  yra smagių užduotėlių, kurias vaikas gali atlikti su Kake Make. Knyga papildyta tėvams skirtais psichologės komentarais, kurie geriau padės suprasti mažylius ir įveikti kasdienius iššūkius.


O kaip  knygą vertina tėvai?

„Nuostabus personažas Netvarkos nykštukas, dukroms labai patinka. Knygelė įdomi, nusipirkome pačią pirmą, nenusivylėme. Knygelės personažas Netvarkos nykštukas padeda nugalėti netvarką mūsų namuose. Puiku, kad istorija turi prasmę.“

Mama AustėjaPrekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti