Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Kakė Makė ir netvarkos nykštukas

Kakė Makė ir netvarkos nykštukas

Internetu:
4,72€
Knygyne:
6,95€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2011
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 36
  • Leidykla Alma littera
  • ISBN 9789955387657

Knygos „Kakė Makė ir netvarkos nykštukas “ aprašymas

Lietuvoje turbūt nėra mažamečio vaiko, kuris nežinotų Kakės Makės, o kitaip Kornelijos –  linksmos mergaitės, mėgstančios užsiimti įvairiausiomis veiklomis. „Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas“ – tai pirmasis dailininkės ir rašytojos Linos Žutautės kūrinys, kuris kaipmat sužavėjo tūkstančius vaikų. 

Šioje knygelėje gausu išraiškingų piešinių, kuriuos papildo trumpas, bet aiškus tekstas. Pats knygelės siužetas pasakoja apie mergaitę Korneliją, kurią visi vadina Kake Make. Ji – labai žingeidus vaikas, tačiau itin nemėgsta tvarkytis! Visgi į pagalbą jai ateina Netvarkos nykštukas, kuris išmokina pagrindinių tvarkos taisyklių. 

Šiandien egzistuoja atskiras Kakės Makės pasaulis: vaikams siūlomos spalvinimo knygelės, žaislai ir netgi spektakliai su šia žavia personaže!

Lina Žutautė (g. 1973 m. spalio 3 d.) – knygų vaikams iliustruotoja ir rašytoja. Žymiausi jos kūriniai - tai paveikslėlių knygelės apie išdykusią mergaitę Kakę Makę.


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti