Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Haris Poteris ir mirties relikvijos. 7 dalis

Haris Poteris ir mirties relikvijos. 7 dalis

12,17€
Knygyne:
17,90€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2020
  • Puslapiai 600
  • ISBN 9786090141663

Knygos „Haris Poteris ir mirties relikvijos. 7 dalis“ aprašymas

Žymusis burtininkas Haris jau suaugo ir paskutinį kartą iškeliauja iš Ligustrų gatvės. Tačiau Hagrido motociklu skriedamas padebesiais supranta, jog Valdovas Voldemortas ir Mirties Valgytojai jau netoli. „Haris Poteris ir mirties relikvijos" 7 dalis - tai paskutinė ir viena perkamiausių istorijų apie Harį Poterį, nuo kurios sunku atitraukti akis. 

Šioje dalyje kaip niekad daug intrigos, įtampos, nusivylimų ir mirties. Skaitydami paskutinę Hario Poterio dalį skaitytojai sužinos, ar galiausiai tamsos Valdovas Voldemortas atsakys už savo piktadarystes? Tiesa, Valdovas kelia baimę visiems, kuriuos Haris myli. Jis žino nebeįstengsiąs pasislėpti. Norėdamas sulaikyti Voldemortą, Haris turi rasti likusius Horokrusus ir juos sunaikinti. Ir stoti į lemiamą kovą, kurią laimėti gali tik vienas. 

Šiuo kūriniu britų rašytoja J. K Rowling užbaigia septynių dalių pasakojimą apie Harį Poterį, kuris atnešė jai pasaulinę šlovę. 


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti