Mūsų smagiausios dienos

12,53€
*Išpardavimo kaina
17,90€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Baltos lankos
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 648
  • ISBN 9786094794902

Knygos „Mūsų smagiausios dienos“ aprašymas

 

Keletos kartų romanas, kuriame keturios suaugusios Čikagos poros – po keturiasdešimties metų vis dar beprotiškai įsimylėjusios – dukros be paliovos kursto amžiną priešpriešą, kol sena paslaptis grasina sugriauti jų susikurtus gyvenimus.

 

Kai Merilina Konoli ir Deividas Sorensonas septintajame dešimtmetyje įsimyli vienas kitą, jie nė nenutuokia, kas jų laukia ateityje. Iki 2016 m. jų keturios kardinaliai skirtingos dukterys patiria neramumus: Vendė, jauna našlė, save ramina alkoholiu ir jaunesniais vyrais; Violeta, teisininkė, tapusi namų šeimininke, kovoja su nerimu ir abejonėmis savimi, kai iškyla tamsiausia jos praeities dalis; Liza, neurotiška ir ką tik tapusi profesore, laukiasi kūdikio, kurio nėra tikra, kad nori, nuo vyro, kurio nėra tikra, kad myli; o Greisė, užsisklendusi jauniausioji dukra, pradeda gyventi melu, apie kurį niekas iš jos šeimos narių net neįtaria. Be viso to, dukras sieja baimė, kad jos niekada neras tokios meilės, kokia buvo jų tėvų. Šeimos gyvenimo lūžio tašku tampa nelauktas paauglio Džonos Bento – prieš penkiolika metų atiduoto įvaikinti – pasirodymas, visus paskatinsiantis atsigręžti į paslapčių, kaltės, nusivylimų ir sykiu nepaprastų džiaugsmo ir pilnatvės akimirkų kupiną šeimos istoriją.

 

Claire Lombardo (Klerė Lombardo) – amerikiečių rašytoja. „Mūsų smagiausios dienos“ yra jos debiutinis romanas, 2020 m. nominuotas „Women’s Prize for Fiction“ literatūros premijai.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti