Operos legenda Irena Milkevičiūtė

Operos legenda Irena Milkevičiūtė

Internetu:
14,15€
Knygyne:
16,65€

Apie

KNYGA APIE IRENĄ MILKEVIČIŪTĘ Operos solistei Irenai Milkevičiūtei klausytojai plojo didžiausiose pasaulio koncertų ir teatrų salėse, o jos atlikti vaidmenys tapo ištisos operos epochos Lietuvoje simboliu. Ji iki ...

Informacija

  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 208
  • Leidykla Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • ISBN 978609480132

Knygos „Operos legenda Irena Milkevičiūtė“ aprašymas

Operos legenda Irena Milkevičiūtė

KNYGA APIE IRENĄ MILKEVIČIŪTĘ

Operos solistei Irenai Milkevičiūtei klausytojai plojo didžiausiose pasaulio koncertų ir teatrų salėse, o jos atlikti vaidmenys tapo ištisos operos epochos Lietuvoje simboliu. Ji iki šiol garsėja gebėjimu virtuoziškai valdyti balsą. Kai kas mėgina atspėti, kokia šio kerinčio talento paslaptis. Pati solistė sako, kad viskas paprasta, – ji tiesiog girdinti keturis taktus į priekį, esanti nenumaldomai godi žinioms, be galo kantri, valinga, mokanti įsikūnyti į muziką ir personažą.

Irena Milkevičiūtė įsitikinusi, kad balsas – ne vien stygos ir jų virpėjimas. Tai būsena, kurioje labai svarbią vietą užima meilė žmogui. Jei einama į jį su šviesa, ta šviesa grįžta. Kaip tik šią I. Milkevičiūtės šviesą jaučia visi, kam lemta trumpiau ar ilgiau eiti kartu, – scenos partneriai, studentai, muzikologai, režisieriai, koncertmeisteriai, išsakę savo mintis šioje knygoje.

Aurelija Arlauskienė – žurnalistė, knygų autorė, apdovanota dr. V. Kudirkos, J. Vileišio, S. Rapolionio premijomis.

Atsiliepimai:

„Turiu mamą, iš kurios paveldėjau begalinį dosnumą ir užuojautą. Ji negali praeiti pro žmogų, kuriam negera, visą gyvenimą visus užjaučia, padeda, maitina, atiduoda be jokio išskaičiavimo. Ir aš tą turiu. Manau, kad tai viena gražiausių mano charakterio savybių, už kurią esu nuoširdžiai dėkinga mamai“, – Asmik Grigorian, Irenos  Milkevičiūtės duktė, Geriausia pasaulio operos solistė (2019).

„Irena man – „kažkas apie sielą“. Todėl ji man – legenda, ikona. Šviesulys, kuris žiba operos žvaigždyne, nepriklausomai nuo laiko, aplinkybių ar vertintojų“, – Dalia Ibelhauptaitė, režisierė.

„Irenos Milkevičiūtės unikalumas buvo ir tebėra jos balso didybė, galingumas, kuris šiaip normaliam žmogui sunkiai suvokiamas. Ir tai tikrai retai kada pasiekiama. Šalia jos dainuojant galima pasijusti visišku bebalsiu“, – Vytautas Juozapaitis, operos solistas.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai