Gražiausios antikos sakmės

22,78€
27,45€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Autorius Gustav Schwab
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 544
  • ISBN 9786094665943

Knygos „Gražiausios antikos sakmės“ aprašymas

Šis klasikinių graikų ir romėnų mitologijos rinkinys – nuo ugnį vagiančio Prometėjo iki dėmesį prikaustančios Trojos Elenos, nuo Jasono ir jo aukso vilnos iki Edipo bei jo motinos – rodo neišsenkantį amžino kultūrinio palikimo gyvybingumą. Gustav Schwab meistriškumo dėka „Gražiausios antikos sakmės“ yra tinkamos bet kokio amžiaus skaitytojams.

 

Čia rasite Ikarą, skrendantį per arti saulės, galingąjį Heraklį, Achilą ir jo prakeiktą kulną, trojėnus ir jų medinį žirgą, drąsųjį Persėją ir gražuolę Andromedą, klajojantį Odisėją ir tvirtos valios Penelopę. Jų ir galingų dievų bei deivių, kurie baudžia ir apdovanoja, įsimyli ir pyksta dėl savo sukurtų žmonių, istorijos papasakotos paprastai, bet jaudinančiai. Autorius naudoja kalbą, išlaikančią originalių Aischilo, Sofoklio, Euripido ir Homero kūrinių jėgą bei dramatizmą.


Gustavas Benjaminas Švabas (1792  - 1850) - vokiečių rašytojas, pastorius ir leidėjas. Jo 1838-1840 m. išleistas antikos mitų ir legendų rinkinys buvo plačiai naudojamas Vokietijos mokyklose ir padarė didelę įtaką klasikinės antikos recepcijai vokiečių mokyklose. 


Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti