Hedonistės užrašai

11,83€
*Kaina su nuolaidos kodu - ZAIBAS
Nuolaidos nesumuojamos
-30% su kodu: ZAIBAS
16,90€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 204
  • ISBN 9786090149775

Knygos „Hedonistės užrašai“ aprašymas

Tai - knyga, kurią norėsis visuomet turėti po ranka. 

Tai – ne saviugdos vadovėlis, bet dienoraštis-pokalbis, ypatingos autorės mantros kiekvienos dienos ar savaitės pradžiai. 

Kasdienybės detalės, humoras, išmintis, menas gyventi, menas džiaugtis, keletas lašų liūdesio ir gera dozė pozityvo.

Rašymo terapija ramina, išlaisvina, guodžia, įkvepia ir gydo – pildykite tuščias eilutes savo pačių mintimis. 

Autorės mintis iliustruoja žymaus prancūzų fotografo Georges’o Dambier (1925–2011) nuotraukos, atsiduodančios tikrąja nostalgiška elegancija, paryžietišku prašmatnumu ir prancūziškosios femme fatale paslaptimis.

Prancūzijoje gyvenanti ir prancūzišku gyvenimo džiaugsmu trykštanti rašytoja neabejoja: kartais vienas sakinys gali tapti tuo magišku „kavos puodeliu“, kuris pažadins ir parengs tobulai dienai, – teliks ją nepamirštamai nugyventi.

„Hedonistės užrašai“ – tai ne saviugdos vadovėlis, o dienoraštis-pokalbis, galbūt keliantis daugiau klausimų negu duodantis atsakymų, bet būtent jų ieškodami mokomės. Tai savotiškos autorės mantros kiekvienos dienos ar savaitės pradžiai, padedančios suprasti, – laimė glūdi kasdienybės smulkmenose, o procesas yra daug reikšmingiau nei pasiektas tikslas, tad neverta gyventi, saugant jausmus. Humoras, išmintis, keli lašai liūdesio ir gera dozė optimizmo – kokteilis, kurio gali tikėtis, ragaudamas kūrinį.

Autorė ragina skaitytojus kartu rašyti  šią knygą – tušti puslapiai ar eilutės skirti skaitytojų įžvalgoms įamžinti. Nes rašymas ramina, išlaisvina, guodžia, įkvepia ir gydo.

Knyga kupina prancūziško art de vivre – meno gyventi ir joie de vivre – gyvenimo džiaugsmo. Šių menų autorė kiekvieną dieną mokosi iš prancūzų, prisiekusių hedonistinių idėjų vergų, kuriems gyvenimas – tai žaidimas, galvojančių, kad pasaulį išgelbės intelektas ir plaisir  – malonumas, estetika.

Erika Umbrasaitė – rašytoja ir žurnalistė, daugiau negu dešimtmetį gyvenanti Prancūzijos pietvakariuose. Kasdienybėje ji – smulkios galerijos viduramžių miestelyje savininkė ir šio miestelio gyvenimo stebėtoja. Laisvalaikiu ir svajonėse –  keliaujanti ir pasakojimus kolekcionuojanti rašytoja, kuri bando į nieką gyvenime nežiūrėti pernelyg rimtai.

Lietuvoje žinoma kaip bestseleriais tapusių knygų „Prancūzija Mon amour“, „Vienos krūties istorija“, „Moteris katė ir jaunas mėnulis“, „Paskolink man savo gyvenimą“, „Lūpdažio pamokslai“ autorė. Rašytojos knygos yra vertinamos skaitytojų dėl autentiškumo, gyvenimo patirtimi pagrįstų jautrių istorijų.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti