Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Modernioji Kama Sutra. Erotinio malonumo paslapčių vadovas

Modernioji Kama Sutra. Erotinio malonumo paslapčių vadovas

Apie

Paverskite savo intymųjį gyvenimą erotine ekstaze padedami „Moderniosios Kama Sutros” – knygos, kuri unikaliai interpretuoja seniausią, žinomiausią ir atviriausią kada nors parašytą intymiųjų malonumų vadovėlį. Daugiau nei...
Leidykla: Baltos lankos

Informacija

  • Metai 2015
  • Puslapiai 176
  • Leidykla Baltos lankos
  • ISBN 9789955238430

Knygos „Modernioji Kama Sutra. Erotinio malonumo paslapčių vadovas “ aprašymas

Paverskite savo intymųjį gyvenimą erotine ekstaze padedami „Moderniosios Kama Sutros” – knygos, kuri unikaliai interpretuoja seniausią, žinomiausią ir atviriausią kada nors parašytą intymiųjų malonumų vadovėlį. Daugiau nei du šimtai nuotraukų, padėsiančių jums ir jūsų partneriui palaipsniui perprasti keturiasdešimt knygoje iliustruotų pozų Praktiniai patarimai, padėsiantys jums ištobulinti savo mylėjimosi techniką ir pakylėti erotinį malonumą į naujas aukštumas Rytų erotika – atviros senovinių tekstų citatos apie gundymo meną.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai