Pykčio šokis

11,70€
14,10€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 232
  • ISBN 9786090146477

Knygos „Pykčio šokis“ aprašymas

Pyktis yra jausmas. Jis kyla ne be priežasties ir visada nusipelno mūsų pagarbos bei dėmesio. Visi turime teisę jausti viską, ką jaučiame, ir pyktis nėra išimtis.

H. Lerner

„Pyktis yra signalas, kurį verta išgirsti“, – rašo pripažinimą pelniusi garsi psichoterapeutė dr. H. Lerner klasika tapusioje knygoje, kuri pirmą kartą išleista 1985 metais. Knyga „Pykčio šokis“ išversta į keliasdešimt kalbų, išleista 29 šalyse, jos parduota per 3 mln. Egzempliorių.

„Pykčio šokis“ pakeitė daugybės žmonių mąstymą ir gyvenimą. Nors pyktis nusipelno mūsų dėmesio ir pagarbos, mes labai dažnai linkę apie jį nutylėti, visiškai jį neigti arba lieti tokiu būdu, kuris verčia mus jaustis bejėgiais. Šioje turiningoje ir vaizdžiai parašytoje knygoje autorė moko moteris ir vyrus atrasti tikrąsias savo pykčio priežastis ir panaudoti pyktį svarioms ir prasmingoms permainoms santykiuose su artimaisiais.

„Pykčio šokio“ autorė teigia, kad dauguma mūsų problemų dėl pykčio kyla tada, kai mums tenka rinktis: išlaikyti santykius ar būti savimi. Šioje knygoje rašoma, kaip galima išsaugoti ir viena, ir kita.

Neskubėkite! Mūsų pyktis gali pasitarnauti kaip galingas įrankis siekiant asmeninio augimo ir permainų, bet tik tada, jeigu jis nieko kito nepadaro, tik padeda įsisąmoninti, kad mums vis dar kažkas neaišku ir kad reikia tai išsiaiškinti iki galo.

***

Pyktis tampa priemone, padedančia pasikeisti, jei motyvuoja mus tapti geresnėmis savęs, o ne kitų žmonių žinovėmis.

Dr. Harriet Lerner yra garsi šeimų psichoterapeutė ir santykių specialistė, lektorė, praktinių seminarų vedėja, daugybės mokslinių straipsnių ir bestseleriais tapusių knygų autorė. Daugiau kaip du dešimtmečius ji dirbo etatine psichologe Meningerio klinikoje JAV, šiuo metu verčiasi privačia praktika. Knygoje „Pykčio šokis“ analizuodama istorijas iš savo praktikos ji atskleidžia įsisenėjusių konfliktų sprendimų būdus, kaip galime keisti savo santykius su artimaisiais ir kodėl „smok ir spruk“ konfrontacija svarbiuose santykiuose neveda ilgalaikių pokyčių link.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti