Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija
Lagom: švedų harmoningo ir laimingo gyvenimo menas

Lagom: švedų harmoningo ir laimingo gyvenimo menas

13,52€
Knygyne:
16,90€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Vaga
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 288
  • ISBN 9785415025985

Knygos „Lagom: švedų harmoningo ir laimingo gyvenimo menas“ aprašymas

Lagom – „nei per daug, nei per mažai“, „pats tas“ –  švedų filosofija, reiškianti pusiausvyrą, kuri tinka kiekvienam. Autorė Niki Brantmark gyvendama Švedijoje, kuri pagal „Pasaulio laimės indekso“ vertinimą yra pirmame dešimtuke, knygoje pateikia švediško gyvenimo pusiausvyros išmintį.

Knygoje autorė N. Brantmark pateikia puikių patarimų ir didelių pastangų nereikalaujančių veiksmų, kurie padės į gyvenimą pažvelgti paprasčiau, rasti laiko tam kas svarbiausia, padės tapti laimingesniems. „Lagom“ gausu praktinių energijos išteklių taupymo, tvarumo patarimų.  Knygos dėka bus galima sužinoti daugiau apie švedų kultūrą, bendravimą, laisvalaikio leidimo būdus bei pramokti džiugią reikšmę turinčius švediškus žodžius. 

„Lagom nesiūlo atsisakyti gyvenimo malonumų; kaip tik kviečia džiaugtis viskuo su saiku – sveikai harmoningai. Eksperimentuodami su lagom ir padarę subtilių pokyčių kasdieniame gyvenime, ne tik pajusite didesnę pusiausvyrą, bet ir patirsite daugiau ramybės, pasitenkinimo“, – teigia knygos autorė N. Brantmark.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti